آثار کامو، موراکامی و شفیعی کدکنی در میان کتاب‌های پرفروش دی‌ماه


آثار کامو، موراکامی و شفیعی کدکنی در میان کتاب‌های پرفروش دی‌ماه - تصویر 1

آثار نویسندگان و محققانی چون آلبر کامو، هاروکی موراکامی و محمدرضا شفیعی کدکنی در میان کتاب‌های پرفروش نیمه دوم دی ماه فروشگاه مرکزی شهر کتاب به چشم می‌خورد.
به گزارش خبرگزاری مهر، با انتشار فهرست کتاب‌های پرفروش شهر کتاب مرکزی در نیمه دوم دی ماه می‌توان نام کتاب‌هایی چون «بیگانه» نوشته آلبر کامو با ترجمه خشایار دیهیمی، «کافکا در کرانه» نوشته هاروکی موراکامی با ترجمه مهدی غبرایی و «حالات و سخنان ابوسعید ابوالخیر» نوشته محمدرضا شفیعی کدکنی را مشاهده کرد.

 


«تائوت چینگ»، «فیه‌مافیه (مقالات مولانا)»، «انسان کامل»، «آیین هندو و عرفان اسلامی» و «حالات و سخنان ابوسعید ابوالخیر» کتاب‌هایی هستند که در نیمه دوم دی ماه امسال بیشترین فروش را در حوزه موضوعی دین و عرفان داشته‌اند. در زمینه روانشناسی هم این کتاب‌ها به بیشترین میزان فروش دست پیدا کرده‌اند: «از دولت عشق»، «زنان شیفته»، «شفای کودک درون»، «هفت عادت مردمان موثر» و «به هر چی فکر می‌‌کنی به برعکسش هم فکر کن».

کتاب‌های پرفروش بخش تاریخ شهر کتاب مرکزی در این مدت عبارت‌اند از: «کودتا (28 مرداد، سازمان سیا و ریشه‌های روابط ایران و آمریکا در عصر مدرن)»، «تاریخچه فراماسونری»، «اقتدارگرایی ایرانی در عهد قاجار»، «تاریخ قرن بیستم» و «گرگ خاکستری (فرار آدولف هیتلر)».

 

«باران برای تو می‌‌بارد»، «کوتاه بیا عمرم به نیامدنت قد نمی‌‌دهد»، «ضد»، «تو مشغول مردن‌ات بودی (گزیده‌ای از شعر و عکس جهان)» و «سایه‌ای در میان شما (گزیده اشعار آنا آخماتووا)» کتاب‌های پرفروش حوزه شعر هستند و در بخش کتاب‌های فلسفی هم از عناوینی چون «چنین گفت زرتشت»، «نگاهی نو به فلسفه»، «فلسفه»، «گشتی با افلاطون (معنای نقاط عطف زندگی)» و «در پی معنا» بیشترین استقبال به عمل آمده است.

 

 

«شهدا (مجموعه عکس)»، «سال سی (مجموعه عکس)»، «برای تاریخ می‌گویم»، «من زنده‌ام» و «لشکر خوبان» کتاب‌هایی هستند که در بخش انقلاب و دفاع مقدس بیشترین فروش را داشته‌اند. «مینیمالیسم»، «هنر فقیر»، «امپرسیونیست‌ها»، «بنیان‌های طراحی در زیباسازی شهری» و «هنر انتزاعی» در میان قفسه‌ کتاب‌های هنری بیشترین اقبال را داشته‌اند و عنوان کتاب‌های پرفروش علمی به این ترتیب است: «جهان هولوگرافیک»، «فراسوی اینشتین»، «منشا انواع»، «رازها و رمزهای کیهان» و «شکل‌گیری حافظه».

 

«مثل پر»، «مادربزرگت رو از این‌جا ببر»، «بیگانه»، «کافکا در کرانه» و «سور شبانه» کتاب‌هایی هستند که در بخش داستان، به بیشترین میزان فروش در این فروشگاه دست پیدا کرده‌اند.

«خاطرات یک بچه چلمن»، «پلوخورش»، «داستان بی پایان»، «ششمین‌ها در سنت کلر» و «کلونک» کتاب‌هایی هستند که در حوزه گروه سنی مخاطبان نوجوان در فهرست پرفروش‌های نیمه دوم دی قرار گرفته‌اند. به این ترتیب، پرفروش‌های کتاب کودک نیز عبارت‌اند از: «پنج تا انگشت بودند که...»، «قصه‌های من و مامان»، «وورجولک‌ها»، «پیرزنی که دنیا را بافت و شش داستان دیگر» و «مجموعه کلوچه توت فرنگی».

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه