آقای خاص با منچستریونایتد قرارداد بست. تاریخ انتشار : جمعه, 30 بهمن 1394 16:01. سرمربی پیشین تیم فوتبال چلسی با تیم منچستریونایتد پیش قرارداد امضا کرد. ژوزه مورینیو که دو هفته پیش از طریق وکیل خود خبر مذاکره رسمی و پیوستن قطعی خود به منچستریونایتد را تایید کرده بود، این بار با تیم اول شهر منچستر پیش قرارداد امضا کرد. به گزارش تابناک، باشگاه منچستریونایتد در بیانیه خود علت این اقدام را تضمین وعده‌های خود به مورینیو اعلام کرده و از آقای خاص خواسته تا با تمام قدرت روی گزینه‌های مورد علاقه‌اش فک ...

آقای خاص با منچستریونایتد قرارداد بست

تاریخ انتشار : جمعه, 30 بهمن 1394 16:01


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی پیشین تیم فوتبال چلسی با تیم منچستریونایتد پیش قرارداد امضا کرد.

ژوزه مورینیو که دو هفته پیش از طریق وکیل خود خبر مذاکره رسمی و پیوستن قطعی خود به منچستریونایتد را تایید کرده بود، این بار با تیم اول شهر منچستر پیش قرارداد امضا کرد.


به گزارش تابناک،  باشگاه منچستریونایتد در بیانیه خود علت این اقدام را تضمین وعده‌های خود به مورینیو اعلام کرده و از آقای خاص خواسته تا با تمام قدرت روی گزینه‌های مورد علاقه‌اش فکر کند و از هم اکنون با ستارگان مورد علاقه خود وارد مذاکره شود.

شکست شب گذشته منچستریوناتد در لیگ اروپا نیز در این قرارداد داخلی، بی تاثیر نبوده است.

منابع خبری در بریتانیا از فهرستی بلند بالا شامل اسامی بازیکنان بزرگ شاغل در اسپانیا و فرانسه نوشته و معتقدند که مورینیو ستارگان زیادی را به مقامات منچستریونایتد سفارش داده است.

مدت زمان قرارداد مورینیو با منچستریونایتد 3 سال و معادل 48 میلیون پوند است.

 

 اخبار ورزشی - تابناک

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه