آموزش تصویری حذف افزونه های فایرفاکس

ویندوز ده،تنظیمات ویندوز،کدنویسی

ترفندهای اینترنتی ، آموزش تصویری حذف افزونه های فایرفاکس ، دوستان عزیز در قسمت قبلی اگه یادتون باشه پرداختیم به آموزش حذف کردن افزونه های نصب شده بر روی مرورگر کروم, در این قسمت از آموزش میپردازیم به حذف کردن افزونه های نصب شده بر روی فایرفاکس , تا به امروز تمام مقالات مربوط به افزونه ها ، در مورد نصب بر روی مرورگر بوده است . اما شاید بخواهید بعد از اینکه یک افزونه را نصب کردید به صورت دستی آن را به هر دلیل پاک کنید . همان‌طور که می‌دانید افزونه‌های کاربردی در مرورگرها، امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این افزونه‌ها براحتی از گزینه‌های طراحی شده در خود مرورگر قابل دسترسی است و می‌توانید در صورت نیاز، آنها را نصب یا حذف کنید.

یکی از عوامل که باعث کند شدن سرعت مرورگر می شود نصب بدون حساب و کتاب افزونه می باشد که حتما باید آن را به صورت دستی ، در صورتیکه از آن استفاده نمی کنید حذف کنید .در ادامه روش انجام اینکار را توضیح میدهم .

۱٫ بر روی منوی Tools کلیک کرده و گزینه Add ons را انتخاب کنید .

ویندوز ده،تنظیمات ویندوز،کدنویسی

۲٫ سمت چپ صفحه بر روی منوی Extensions کلیک کنید . تمام افزونه ها در این قسمت قرار دارد . برای حذف یا غیر فعال کردناز گزینه Remove استفاده کنید . بعد از حذف باید یکبار مرورگر را ریست کنید .

ویندوز ده،تنظیمات ویندوز،کدنویسی

نتیجه گیری:کاربران گرامی در اینجا به پایان آموزش حذف افزونه های نصب شده بر روی مرورگر فایرفاکس رسیدیم که در دو مرحله و به صورت مختصر بهتون توضیح دادم امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با آموزش دات نت باشید.

منبع:learning.asarayan
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه