تاریخ انتشار : پنج شنبه, 18 آبان 1396 14:15. به نظر می‌رسد که زمینه برای بازگشت کریم بنزما به تیم ملی فوتبال فرانسه در حال فراهم شدن است. به گزارش ایسنا، کریم بنزما بعد از جنجال با والبوئنا به تیم ملی دعوت نشده است. او نزدیک به یک سال و نیم است که انتظار دعوت شدن به تیم ملی را دارد اما هنوز به این خواسته خود را نرسیده است. روزنامه اکیپ فرانسه با این سوال" که آیا تیم دشان به بنزما نیاز دارد؟" زمینه را برای بازگشت مهاجم مطرود رئال فراهم می‌کند. در گزارش اکیپ آمده است: خط حمله فرانسه امیدوار ک ...

آیا خروس‌ها به بنزما نیاز دارند؟

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 18 آبان 1396 14:15


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

به نظر می‌رسد که زمینه برای بازگشت کریم بنزما به تیم ملی فوتبال فرانسه در حال فراهم شدن است.

به گزارش ایسنا، کریم بنزما بعد از جنجال با والبوئنا به تیم ملی دعوت نشده است. او نزدیک به یک سال و نیم است که انتظار دعوت شدن به تیم ملی را دارد اما هنوز به این خواسته خود را نرسیده است.

 

روزنامه اکیپ فرانسه با این سوال" که آیا تیم دشان به بنزما نیاز دارد؟" زمینه را برای بازگشت مهاجم مطرود رئال فراهم می‌کند.

 

در گزارش اکیپ آمده است: خط حمله فرانسه امیدوار کننده ظاهر نمی‌شود. بحرانی که خط حمله تیم دشان با آن روبه‌رو شده است یک بار دیگر این سوال را به اذهان می‌آورد که آیا تیم ملی به بنزما نیاز دارد؟ آیا زمان آن فرا نرسیده است که مهاجم رئال به تیم ملی برگردد؟

بنزما با وجود آن که ۸ سال است که در رئال بازی می‌کند اما بازیکن محبوبی نیست و همواره خبرهای درباره جدایی او به گوش می‌رسد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه