تاریخ انتشار : جمعه, 07 اردیبهشت 1397 20:41. سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: امروز روزی بود که در خانه خود غریب بودیم و با ناداوری همراه بود. به گزارش مهر، منصور ابراهیم‌زاده عصر جمعه پس از شکست تیمش مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است. بازی تمام شد اما فوتبال و زندگی همیشه ادامه دارد و همه باید برای بهتر زندگی کردن تلاش کنند. وی ادامه داد: امروز روزی بود که در خانه خود غریب بودیم و با ناداوری همراه بود. بازیکنان ...

ابراهیم زاده: امروز در خانه خود غریب بودیم/ تغییر زمانبر است

تاریخ انتشار : جمعه, 07 ارديبهشت 1397 20:41


اخبار,اخبار ورزشی,منصور ابراهیم زاده

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: امروز روزی بود که در خانه خود غریب بودیم و با ناداوری همراه بود.

به گزارش مهر، منصور ابراهیم‌زاده عصر جمعه پس از شکست تیمش مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است. بازی تمام شد اما فوتبال و زندگی همیشه ادامه دارد و همه باید برای بهتر زندگی کردن تلاش کنند.

 

وی ادامه داد: امروز روزی بود که در خانه خود غریب بودیم و با ناداوری همراه بود. بازیکنان ما عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند و می‌توانستند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند اما به هر حال این اتفاق صورت نگرفت.

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: تغییر کردن و خوب بودن زمانبر است و من از بچه های خود از نظر فوتبالی راضی هستم و می‌توانم بگویم اگر درست برنامه‌ریزی شود، می‌توانند عملکرد خوبی به نمایش بگذارند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه