اتفاقات تلخ و شیرین سال 94 از نظر کفاشیان چه بود؟. تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 فروردین 1395 10:00. رئیس فدراسیون فوتبال اتفاقات تلخ و شیرین سال 94 را بازگو کرد. به گزارش تابناک ، علی کفاشیان در مورد شرایط فوتبال ایران در سال 94 می گوید:. سال 94 از لحاظ عملکردی سال خوبی برای فدراسیون فوتبال بود که از جمله این موفقیت‌ها جوانگرایی خوب تیم ملی، قهرمانی رده‌های باشگاهی و ملی فوتسال آقایان و از همه مهمتر قهرمانی بانوان فوتسال ایران در آسیا را می‌توان نام برد. وی ادامه داد: اما بزرگترین کاری که می‌خو ...

اتفاقات تلخ و شیرین سال 94 از نظر کفاشیان چه بود؟

تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 فروردين 1395 10:00


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

رئیس فدراسیون فوتبال اتفاقات تلخ و شیرین سال 94 را بازگو کرد.

به گزارش تابناک ، علی کفاشیان در مورد شرایط فوتبال ایران در سال 94 می گوید:

سال 94 از لحاظ عملکردی سال خوبی برای فدراسیون فوتبال بود که از جمله این موفقیت‌ها جوانگرایی خوب تیم ملی، قهرمانی رده‌های باشگاهی و ملی فوتسال آقایان و از همه مهمتر قهرمانی بانوان فوتسال ایران در آسیا را می‌توان نام برد.

وی ادامه داد: اما بزرگترین کاری که می‌خواستیم در سال 94 انجام دهیم و البته محقق نشد، موضوع روشن شدن حق پخش تلویزیونی بود که در نهایت هم راه به جایی نبردیم و زورمان به صداوسیما نرسید.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: با توجه به اینکه بودجه فدراسیون فوتبال در سال 94 نسبت به دیگر فدراسیون‌ها کم بود، اما موفق شدیم از پس هزینه‌های خود بربیاییم و مشکل خاصی در این زمینه نداشته باشیم.

کفاشیان با اشاره به شرایط تیم ملی فوتبال گفت: کی‌روش در سال 94 یک جوانگرایی خوبی را در تیم ملی ایجاد و چهره‌های جدیدی را کشف کرد که می‌توانند آینده فوتبال ایران را تضمین کنند.

وی در پایان در خصوص محل تمرین تیم ملی عنوان کرد: ما همه تلاش‌مان را به کار می‌بندیم که تیم ملی در انجام تمرینات دغدغه نداشته باشد و امکانات و شرایط لازم را برای ملی‌پوشان فراهم کنیم.

 

اخبار ورزشی - تابناک

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه