اتفاق عجیب در رختکن پرسپولیس پس از جشن قهرمانی/ حمله به دستیار برانکو. تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 اردیبهشت 1397 09:56. پرسپولیس عصر جمعه برای دومین‌بار پیاپی قهرمان لیگ برتر شد. به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس لیگ هفدهم را هم مثل لیگ شانزدهم با قهرمانی به پایان رساند. آنها اگر کمی خوش شانس بودند می توانستند لیگ پانزدهم را هم به عنوان قهرمانی برسند و از این حیث با سپاهان در هت تریک قهرمانی برابری کنند. سرخپوشان در آخرین دیدار خود با سه گل از سد سپیدرود گذشتند و موفق شدند جام قهرمانی را بالای سر ...

اتفاق عجیب در رختکن پرسپولیس پس از جشن قهرمانی/ حمله به دستیار برانکو

تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 09:56


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , پرسپولیس
پرسپولیس عصر جمعه برای دومین‌بار پیاپی قهرمان لیگ برتر شد. 

به گزارش  خبرآنلاین؛ پرسپولیس لیگ هفدهم را هم مثل لیگ شانزدهم با قهرمانی به پایان رساند. آنها اگر کمی خوش شانس بودند می توانستند لیگ پانزدهم را هم به عنوان قهرمانی برسند و از این حیث با سپاهان در هت تریک قهرمانی برابری کنند.

 

سرخپوشان در آخرین دیدار خود با سه گل از سد سپیدرود گذشتند و موفق شدند جام قهرمانی را بالای سر ببرند. اما پس از جشن قهرمانی در رختکن پرسپولیسی ها اتفاق جالبی رخ داد. بازیکنان پرسپولیس به سوی فرزاد حبیب اللهی یکی از دستیاران برانکو رفتند و ریش او را زدند. حبیب اللهی سال ها ریش داشت و بازیکنان پرسپولیس پس از نزدیک به هفت سال ریش او را زدند تا او با یک تغییر چهره روبرو شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه