تاریخ انتشار : شنبه, 02 بهمن 1395 14:22. احتمال این که سید مهدی رحمتی بعد از سه بازی غیبت به چارچوب دروازه استقلال باز گردد وجود دارد. به گزارش مهر، شوک بزرگ منصوریان به سید مهدی رحمتی کاپیتان تیم استقلال بعد از دیدار حذفی این تیم برابر نفت و حذف شدن در جام حذفی وارد شد تا این دروازه بان با تجربه بعد از سالها، طعم نیمکت نشینی را هم چشیده باشد. از آن روز سه بازی می‌گذرد و در سه بازی اخیر آبی ها سید حسین حسینی دروازه بان دوم این تیم در چارچوب دروازه قرار گرفته که حاصل این سه بار حضور وی در باز ...

احتمال بازگشت رحمتی به دروازه استقلال قوت گرفت

تاریخ انتشار : شنبه, 02 بهمن 1395 14:22


 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

احتمال این که سید مهدی رحمتی بعد از سه بازی غیبت به چارچوب دروازه استقلال باز گردد وجود دارد.

 به گزارش مهر، شوک بزرگ منصوریان به سید مهدی رحمتی کاپیتان تیم استقلال بعد از دیدار حذفی این تیم برابر نفت و حذف شدن در جام حذفی وارد شد تا این دروازه بان با تجربه بعد از سالها، طعم نیمکت نشینی را هم چشیده باشد.

 

از آن روز سه بازی می‌گذرد و در سه بازی اخیر آبی ها سید حسین حسینی دروازه بان دوم این تیم در چارچوب دروازه قرار گرفته که حاصل این سه بار حضور وی در بازی، یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست بوده است. در مجموع این دروازه‌بان سه بار دروازه‌اش باز شد تا آمار هر بازی یک گل خورده را از خود به جای گذاشته باشد. حسینی روی یکی از سه گلی که خورد مقصر بود اما در مقابل چند حرکت موفق داشت تا در مجموع استقلالی‌ها امیدوار باشند که یک دروازه‌بان مطمئن دیگر هم دارند.

 

حال که کمتر از یک روز به دیدار آبی پوشان در آبادان مقابل صنعت نفت زمان باقی است، سرمربی این تیم هنوز تصمیم نهایی خود را برای انتخاب آخرش در درون دروازه نگرفته است. اما امکان بازگشت سید مهدی رحمتی به چارچوب دروازه استقلال در این بازی زیاد است. 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه