ادعایی که خشم حمیدرضا سیاسی را برانگیخت!

ادعایی که خشم حمیدرضا سیاسی را برانگیخت!


اخبار,اخبار ورزشی , باشگاه پرسپولیس

 

اخبار ورزشی - حواشی نشست خبری مدیرعامل پرسپولیس؛
ادعایی که خشم حمیدرضا سیاسی را برانگیخت!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در اولین نشست خبری خود بارها به این مسئله تاکید کرد که خبرنگاران آزادند هر سؤالی بپرسند.

 اولین نشست خبری حمیدرضا سیاسی مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس ساعت 16:20 امروز (یک‌شنبه) در ساختمان این باشگاه برگزار شد و حاشیه‌های جالبی به همراه داشت.

* نشست خبری با 20 دقیقه تاخیر آغاز شد و سیاسی به همین دلیل از اصحاب رسانه عذرخواهی کرد.

* اصحاب رسانه استقبال خوبی از این کنفرانس خبری کرده بودند تا حدی که در سالن کنفرانس جا نبود.

* در ابتدای کنفرانس جانبی مدیر رسانه‌ای باشگاه از خبرنگاران خواست فقط یک سؤال بپرسند اما سیاسی به این مسئله واکنش نشان داد و به خبرنگاران گفت: من آمادگی این را دارم که به هر سؤالی در هر جهتی که باشد پاسخ دهم و در پرسیدن تعداد سؤال آزاد هستید.

* در جریان نشست خبری برق سالن قطع شد تا حدی که هیچ چیز مشخص نبود اما خیلی سریع وصل شد.

* در جریان کنفرانس یکی از خبرنگاران از سیاسی پرسید که شما با نظر خودتان خالقی‌فر را به پرسپولیس آوردید و درخشان مخالف این قضیه بود که سیاسی نسبت به این سؤال واکنش نشان داد و به آن خبرنگار گفت، چرا از چیزی را که نمی‌دانید حرف می‌زنید و این ادعای شما کذب محض است.

* یکی از خبرنگاران به سیاسی گفت: من با شما قبل از دربی مصاحبه‌ای انجام داده بودم که در آن گفته بودید کافی است درخشان دربی را ببازید او را برکنار می‌کنیم. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از طرح این پرسش عصبانی شد و به آن خبرنگار اعلام کرد چرا صحبت‌های غیرواقعی انجام می‌دهد و او هیچ وقت چنین حرفی را به زبان نیاورده است. با این حال خبرنگار گفت که سیاسی آن ادعا را در آن مصاحبه انجام داده است.

* مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس وقتی دید نشست خبری طولانی شده بارها عنوان کرد این پرسش آخر است اما سیاسی باز هم تاکید داشت که خبرنگاران هر سؤالی دارند بپرسند و او برای پاسخ دادن به پرسش‌ها وقت دارد.
اخبار ورزشی - تسنیم

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه