تاریخ انتشار : چهارشنبه, 12 آبان 1395 15:24. هنوز مراسم افتتاح ورزشگاه نقش جهان شروع نشده ولی هزار تماشاگر در ورزشگاه پر از گرد و خاک حضور دارند. به گزارش ایسنا، قرار بود مراسم رسمی افتتاح ورزشگاه نقش جهان از ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه) آغاز شود ولی هنوز این اتفاق رخ نداده است. البته درهای ورزشگاه به روی مردم باز شده و فعلا حدود هزار تماشاگر هوادار سپاهان در ورزشگاه حضور دارند. تماشاگران حاضر در ورزشگاه یکصدا محمدرضا ساکت را تشویق می‌کنند و با نام بردن از او به عنوان "مدیر طلایی" خواهان بازگشت ...

از گرد و خاک زیاد در اطراف نقش‌جهان تا درخواست اصفهانی‌ها برای بازگشت ساکت

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 12 آبان 1395 15:24


اخبار,اخبار ورزشی,ورزشگاه نقش جهان

هنوز مراسم افتتاح ورزشگاه نقش جهان شروع نشده ولی هزار تماشاگر در ورزشگاه پر از گرد و خاک حضور دارند.

به گزارش ایسنا، قرار بود مراسم رسمی افتتاح ورزشگاه نقش جهان از ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه) آغاز شود ولی هنوز این اتفاق رخ نداده است. البته درهای ورزشگاه به روی مردم باز شده و فعلا حدود هزار تماشاگر هوادار سپاهان در ورزشگاه حضور دارند.

 

تماشاگران حاضر در ورزشگاه یکصدا محمدرضا ساکت را تشویق می‌کنند و با نام بردن از او به عنوان "مدیر طلایی" خواهان بازگشتش به سپاهان هستند.

 

کلیپ‌های قهرمانی سپاهان در ورزشگاه در حال پخش است و در راهروهای استادیوم هم تصاویر قهرمانی‌های این تیم اصفهانی قرار داده شده است.

 

خبرنگاران خانم ابتدا اجازه ورود ب�� ورزشگاه را نداشتند اما در ادامه با هماهنگی‌های انجام شده ۱۰ خبرنگار خانم توانستند به ورزشگاه وارد شوند. البته به این خبرنگاران تذکر داده شد که پراکنده نشوند و کنار هم بمانند.

 

تماشاگران پس از ساکت به تشویق محرم نویدکیا پرداختند ولی کاپیتان سابق سپاهان هنوز به ورزشگاه نیامده است.

 

گرد و خاک زیادی اطراف ورزشگاه را فرا گرفته است به طوری که از فاصله دور ورزشگاه دیده نمی‌شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه