استقبال AFC از پیشنهاد رئیس فیفا. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 08:28. کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که مشکلی با پیشنهاد رئیس فیفا برای تغییر در برگزاری جام جهانی باشگاهی ندارد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از العاجل، جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا برای دومین بار در چند هفته اخیر به عربستان سفر کرده تا دیداری با سران بلند پایه ورزش این کشور و البته ولیعهد سعودی‌ها داشته باشد. رئیس فیفا در عربستان پیشنهادی مطرح کرد که با استقبال رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا مواجه شد. اینفانتینو پیشنها ...

استقبال AFC از پیشنهاد رئیس فیفا

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 08:28


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , AFC
کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که مشکلی با پیشنهاد رئیس فیفا برای تغییر در برگزاری جام جهانی باشگاهی ندارد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از العاجل، جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا برای دومین بار در چند هفته اخیر به عربستان سفر کرده تا دیداری با سران بلند پایه ورزش این کشور و البته ولیعهد سعودی‌ها داشته باشد. رئیس فیفا در عربستان پیشنهادی مطرح کرد که با استقبال رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا مواجه شد.

 

اینفانتینو پیشنهاد داد که جام جهانی باشگاهی هر چهار سال یک بار و با مشارکت 24 تیم برگزار شود تا جایی که 12 تیم از  آنها از  قاره اروپا باشند.

 

جام جهانی باشگاهی هر ساله برگزار می‌شود و در آن هفت تیم شرکت می‌کنند اما رئیس فیفا پیشنهاد داده که از سال 2021 با مشارکت 24 تیم برگزار شود و به جای یک سال هر چهار سال یک بار درست مثل جام جهانی برگزار شود.

 

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که شیخ سلمان در دیداری که با اینفانتینو داشت تاکید کرده که مشکلی با این پیشنهاد ندارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه