استقلال با «جبار»هایش به مصاف استقلال خوزستان می‌رود. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 11 مرداد 1396 08:47. استقلال در حالی برای دیدار با استقلال خوزستان آماده می‌شود که به نظر می‌رسد دو هافبک بازیساز این تیم برای بازی مزبور به آمادگی رسیده باشند. به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال تهران که هفته نخست رقابت های لیگ برتر را در غیاب ۴ بازیکن مصدوم و ۳ بازیکن محروم با شکست خارج از خانه مقابل صنعت نفت آبادان پشت سر گذذاشت، در هفته دوم میزبان استقلال خوزستان است. تیمی که در هفته نخست به یک پیروزی دیرهنگام ...

استقلال با «جبار»هایش به مصاف استقلال خوزستان می‌رود

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 11 مرداد 1396 08:47


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,جبار

استقلال در حالی برای دیدار با استقلال خوزستان آماده می‌شود که به نظر می‌رسد دو هافبک بازیساز این تیم برای بازی مزبور به آمادگی رسیده باشند. 

به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال تهران که هفته نخست رقابت های لیگ برتر را در غیاب ۴ بازیکن مصدوم و ۳ بازیکن محروم با شکست خارج از خانه مقابل صنعت نفت آبادان پشت سر گذذاشت، در هفته دوم میزبان استقلال خوزستان است. تیمی که در هفته نخست به یک پیروزی دیرهنگام خانگی مقابل تراکتورسازی رسید. 

 

منصوریان در بازی نخست تیمش از استفاده برخی بازیکنانش محروم بود و برخی از بازیکنان که روی آنها بعنوان بازیکن ثابت حساب کرده بود هم هنوز به آمادگی لازم نرسیده بودند. از جمله سرور جباروف هافبک ازبکستانی آبی پوشان که تنها در دقایق پایانی برای این تیم به میدان رفت.

 

جباروف در طول این هفته در کنار حضور در تمرینات گروهی آبی پوشان تمریناتی هم به صورت مجزا زیر نظر «میک مک درموت» انجام داده است تا به مرز آمادگی کامل برسد.

 

از سوی دیگر با مشخص شدن تکلیف آخرین خروجی استقلال، استفاده از مجتبی جباری دیگر هافبک بازیساز این تیم هم از این هفته بلامانع است و به این ترتیب به احتمال بسیار زیاد استقلالی‌ها در حالی به مصاف همنام اهوازی خود می‌روند که از جباروف در ترکیب اصلی استفاده کرده و نام جباری هم در لیست هجده نفره این تیم خواهد بود.

 

احتمال اینکه کادر فنی استقلال برای دقایقی از مجتبی جباری در دیدار برابر استقلال خوزستان استفاده کند وجود دارد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه