تاریخ انتشار : جمعه, 07 اردیبهشت 1397 19:11. استقلال با تک گل تیام سپاهان را شکست داد. به گزارش ایسنا، در آخرین هفته لیگ برتر فوتبال ایران، تیم سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان از ساعت ۱۷ میزبان استقلال تهران بود. این بازی در پایان با پیروزی یک گله استقلال به پایان رسید. تک گل استقلال را تیام در دقیقه 11 به ثمر رساند. استقلال با این پیروزی ۵۴ امتیازی شد و در رده سوم ماند. نیمه اول. گل دقیقه ۱۱: پاس در عمق وریا غفوری تیام را در محوطه جریمه سپاهان صاحب توپ کرد و تیام با یک شوت سر ضرب این موق ...

استقلال با شکست سپاهان سوم شد

تاریخ انتشار : جمعه, 07 ارديبهشت 1397 19:11


اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال استقلال تهران

استقلال با تک گل تیام سپاهان را شکست داد.

به گزارش ایسنا، در آخرین هفته لیگ برتر فوتبال ایران، تیم سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان از ساعت ۱۷ میزبان استقلال تهران بود. این بازی در پایان با پیروزی یک گله استقلال به پایان رسید.

 

تک گل استقلال را تیام در دقیقه 11 به ثمر رساند.

 

استقلال با این پیروزی ۵۴ امتیازی شد و در رده سوم ماند.

 

نیمه اول

گل دقیقه ۱۱:  پاس در عمق وریا غفوری تیام را در محوطه جریمه سپاهان صاحب توپ کرد و تیام با یک شوت سر ضرب این موقعیت را به گل تبدیل کرد.

 

دقیقه ۲۸: ضربه کاشته جپاروف از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت.

 

دقیقه۳۲: حرکت بازیکنان سپاهان توسط مهدی شریفی توپ به علی کریمی رسید و شوت پشت محوطه این بازیکن با برخورد به مدافع استقلال به کرنر رفت.

 

دقیقه ۳۶: ارسال خطرناک تیام از سمت راست محوطه جریمه سپاهان با شیرجه فرشید اسماعیلی همراه شد ولی او نتوانست به توپ ضربه بزند.

 

دقیقه۳۸: ارسال مهرداد محمدی به داخل محوطه جریمه در موقعیتی حساس از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

 

نیمه دوم

دقیقه۵۸: کرنر ارسالی بازیکن سپاهان با ضربه سر یزدانی همراه شد اما رحمتی توپ را مهار کرد.

 

دقیقه۸۸: شوت جباروف از پشت محوطه جریمه را واکنش دروازبان سپاهان، ابراهیم عالمه همراه شد.

 

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، آرمین سهرابیان، پژمان منتظری، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، وریا غفوری، امید نورافکن(علی قربانی)، مامه تیام، سرور جپاروف، خسرو حیدری و فرشید اسماعیلی(میلاد زکی‌پور).

 

ترکیب سپاهان: ابراهیم عالمه، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمد علی احمدی، حامد بحیرایی(رضا دهقان)، حسین پاپی، ابوالحسن جعفری، علی کریمی، مهرداد محمدی(رضا میرزایی)، مهدی شریفی(ادون حسنی) و ساسان انصاری.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه