تاریخ انتشار : شنبه, 08 خرداد 1395 12:30. فینال جام حذفی ایران روز یکشنبه در ورزشگاه خرمشهر برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، آخرین دیدار لیگ 94- 95 فوتبال ایران قرار است روز یکشنبه میان دو تیم استقلال و ذوب‌آهن در چارچوب جام حذفی برگزار شود. استقلال مجوز حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورده اما ذوب‌آهن تنها راه آسیایی شدن را بر قهرمانی جام‌حذفی می‌بیند. هر دو تیم انگیزه‌های خاص خودشان را برای موفقیت در فینال جام حذفی دارند. ذوب‌آهنی‌ها به دنبال کسب سهمیه آسیایی هستند و استقلال ...

استقلال و ذوب‌آهن؛ دست کدام یک به جام می‌رسد؟

تاریخ انتشار : شنبه, 08 خرداد 1395 12:30


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,جام حذفی

فینال جام حذفی ایران روز یکشنبه در ورزشگاه خرمشهر برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، آخرین دیدار لیگ 94- 95 فوتبال ایران قرار است روز یکشنبه میان دو تیم استقلال و ذوب‌آهن در چارچوب جام حذفی برگزار شود. استقلال مجوز حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورده اما ذوب‌آهن تنها راه آسیایی شدن را بر قهرمانی جام‌حذفی می‌بیند. هر دو تیم انگیزه‌های خاص خودشان را برای موفقیت در فینال جام حذفی دارند.

ذوب‌آهنی‌ها به دنبال کسب سهمیه آسیایی هستند و استقلال با هدایت پرویز مظلومی نمی‌خواهد برای بار دوم دستش از جام گرفتن کوتاه بماند. آنها در لیگ برتر با وجود هفته‌ها صدرنشینی قهرمانی را به استقلال خوزستان واگذار کردند و حالا نمی‌خواهند این اتفاق در فینال جام حذفی تکرار شود.

هر دو تیم در این دیدار از دو بازیکن اثرگذارشان نمی‌توانند استفاده کنند. خسرو حیدری و سجاد شهباززاده از استقلال به دلیل محرومیت و هاشم بیک‌زاده و مهدی رجب‌زاده به دلیل مصدومیت از تیم ذوب آهن در این دیدار غایب هستند.

چند نکته جالب در این دیدار وجود دارد، از جمله اینکه یحیی گل‌محمدی تاکنون در قامت سرمربی هیچ‌گاه به استقلال نباخته و از طرفی استقلال هم در فصلی که گذشت هیچ‌گاه در خارج از تهران شکست نخورده و باید دید طلسم کدام یک از این دو تیم شکسته می‌شود.

استقلال در حال حاضر با شش قهرمانی و سه نایب قهرمانی پرافتخارترین تیم جام حذفی ایران است. آبی‌های پایتخت با گذر از شهرداری سمنان، فولاد خوزستان، نفت تهران و تراکتورسازی به فینال رسیدند و تیم ذوب‌آهن با غلبه بر بادران ت��ران، گسترش‌فولاد تبریز، پرسپولیس و سپاهان به فینال جام حذفی رسیدند.

فینال جام حذفی ایران روز یکشنبه ساعت 21 در خرمشهر و با قضاوت علیرضا فغانی برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه