استیلی: کرانچار رزومه خوبی دارد/ وجود او مثل کی‌روش اتفاق مهمی است. تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 اردیبهشت 1397 15:24. مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: بنا داریم با کرانچار در بازی‌های آسیایی جاکارتا و همچنین المپیک ۲۰۲۰ به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. به گزارش ایسنا، حمید استیلی در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان گفت: جلساتی که طی چند وقت اخیر با کمیته فنی و رییس فدراسیون فوتبال داشتیم بالاخره کرانچار به عنوان سرمربی تیم ملی امید تا المپیک ۲۰۲۰ انتخاب شد و ما بنا داریم با حضور این مربی بتوانی ...

استیلی: کرانچار رزومه خوبی دارد/ وجود او مثل کی‌روش اتفاق مهمی است

تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 15:24


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , استیلی
مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: بنا داریم با کرانچار در بازی‌های آسیایی جاکارتا و همچنین المپیک ۲۰۲۰ به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

به گزارش ایسنا، حمید استیلی در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان گفت: جلساتی که طی چند وقت اخیر با کمیته فنی و رییس فدراسیون فوتبال داشتیم بالاخره کرانچار به عنوان سرمربی تیم ملی امید تا المپیک ۲۰۲۰ انتخاب شد و ما بنا داریم با حضور این مربی بتوانیم در بازی‌های آسیایی جاکارتا و همچنین المپیک ۲۰۲۰ به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا انتخاب کرانچار به عنوان سرمربی تیم ملی امید دیر نیست افزود: اگر ما می‌خواستیم زودتر از این اقدام کنیم اجازه این کار را نداشتیم چون بازیکنان دست باشگاه‌ها بودند و شرایطی برای انتخاب سرمربی تیم ملی امید وجود نداشت به هر صورت تیم امید با تیم بزرگسالان در اردوهای مقطعی حضور خواهند داشت تا بتوانیم نفرات برتر خود را برای جاکارتا انتخاب کنیم.

 

استیلی خاطرنشان کرد: قرار است کرانچار ظرف فردا یا پس فردا به ایران بیاید و کار خود را با تیم ملی امید آغاز کند. وی از رزومه بسیار خوبی برخوردار است و ما با وجود چنین مربی‌ای می‌توانیم نتایج خوبی را کسب کنیم. در حال حاضر وجود کرانچار همانند کی‌روش در تیم ملی امید و بزرگسالان از اتفاقات بسیار مهمی است که در فوتبال ما رخ داده و ما باید از چنین اتفاقاتی به خوبی استفاده کنیم و دست به دست هم بدهیم تا به هدف بزرگمان که راهیابی به المپیک ۲۰۲۰ است دست پیدا کنیم.

 

مدیر تیم‌های ملی امید اضافه کرد: تمام تلاش ما بر این است که با حضور چنین مربی‌ای تیم ملی امید برای المپیک ۲۰۲۰ مثمر ثمر واقع شود و بتوانیم در ابتدا سهمیه المپیک کسب کنیم و در نهایت به بهترین نتایج ممکن در المپیک ۲۰۲۰ دست پیدا کنیم.

 

استیلی با بیان این که اردوهای تیم ملی امید از ۲۵ اردیبهشت استارت آن زده خواهد شد تاکید کرد: ما منتظریم این مربی به ایران بیاید و نفرات را در اختیار بگیرد تا کار خود را آغاز  کند. به هر صورت او مربی بسیار خوب و ارزشمندی است و از رزومه خوبی برخوردار است و ما سعیمان این است که با قرار دادن چند دستیار ایرانی در کنار او از تجربیاتش به خوبی استفاده کنیم. البته قرار است این مربی یک یا دو دستیار نیز همراه خود به ایران بیاورد. 

 

استیلی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر این که با توجه به نتایج ضعیف کرانچار با تیم سپاهان آیا فکر می‌کنید این مربی برای تیم ملی امید ما مثمر ثمر واقع شود یا خیر افزود: او مربی بسیار بزرگی است و با خصوصیات اخلاقی خوبی که دارد من مطمئنم اگر رسانه‌ها، مربیان باشگاه و مدیران عامل باشگاه‌ها کمک کنند ما می‌توانیم از تیم ملی فوتبال امیدمان به خوبی دفاع کنیم و در بازی‌های آسیایی جاکارتا به نتایج قابل قبولی با این مربی دست پیدا کنیم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه