اس.خوزستان1 ـ راه‌آهن0؛ جنجالي‌ترين بازي سال

اس.خوزستان1 ـ راه‌آهن0؛ جنجالي‌ترين بازي سالاخبار ورزشی - با 6 کارت قرمز به پايان رسيد
اس.خوزستان1 ـ راه‌آهن0؛ جنجالي‌ترين بازي سال

استقلال‌خوزستان با پيروزي در مسابقه حساس مقابل راه‌آهن به شرايط بحراني خود سروساماني داد و به مکان يازدهم جدول صعود کرد.

در یکی از دیدارهای هفته یازدهماستقلال خوزستان و راه آهن از ساعت 17 و 20 دقیقه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفتند.

هفته دهم لیگ‌برتر، ورزشگاه تختی اهواز، تماشاچی: 300نفر
داور: محمدحسین زاهدی‎فرد، کمک ها: حسین یوسفی، حمید سبحانی

گل: مجیدی(5) استقلال خوزستان
اخطار: مهدوی،سیف اللهی(استقلال‌خوزستان) آبشک (راه‌آهن)
اخراج: محسن ایران‌نژاد، (51)، محمد آبشک(60)راه‌آهن، کولیبالی(90)، محمدرضا مهدوی(100) استقلال‌خوزستان
احمدرضا عابدزاده و علی لطیفی دو مربی راه‌آهن هم از زمین اخراج شدند

استقلال‎خوزستان: پرویز کریمی، موسی کولیبالی، محمد طیبی، میثم مجیدی، هادی خنیفر، رضا کاردوست، محمدرضا مهدوی، ایمان باصفا، دیاوارا(46یزدان عباسیان)(80 فرزاد جعفری)، روح‎الله سیف‎اللهی، مهدی مومنی
سرمربی: عبدالله ویسی

راه‌آهن: وحید طالب‎لو، سیداحمد موسوی(54ابراهیم کریمی)، حامد نورمحمدی، محسن ایران‎نژاد، میلاد محمدی، محمد ستاری، سیامک کوهنورد، محمد آبشک، بهادر عبدی(72 رضا خالقی‎فر)، امین منوچهری، رامین رضائیان
سرمربی: حمید استیلی

شرح بازی:
پیروزی یک بر صفر استقلال‌خوزستان مقابل راه‌آهن این تیم را قبل از تعطیلات به آرامش رساند، این در حالی است که 3 امتیاز بازی امروز با مشقت فراوان و دعوا و درگیری بی سابقه برای استقلال‌خوزستان به دست آمد که البته راه‌آهن هم با این شکست به رده چهاردهم جدول سقوط کرد تا شرایطش نسبتا بحرانی شود. در این بازی عجیب 2 پنالتی توسط وحید طالب لو دروازه‌بان راه‌آهن مهار شد و البته پرویز کریمی دروازه‌بان استقلال‌خوزستان هم بهترین بخت راه‌آهن را در ثانیه های آخر بازی گرفت تا تیمش برنده از زمین بیرون بیاید.

شرح گل:
1ـ صفر(استقلال‌خوزستان): بعد از اینکه میثم مجیدی ضربه پنالتی را گل نکرد، دوباره صاحب توپ شد و روی سانتر محمدرضا مهدوی با شوت سرضرب دروازه طالب لو را باز کرد.
اخبار ورزشی - ورزش3

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه