اشتباه بزرگ درباره محمدرضا اخباری. تاریخ انتشار : شنبه, 22 آبان 1395 11:59. محمدرضا اخباری در دیدار دوستانه تیم‌ملی اصلا به میدان نرفت. به گزارش خبرآنلاین؛ محمدرضا اخباری، دروازه‌بان تیم تراکتورسازی در غیاب علیرضا بیرانوند، پشت سر سوشا مکانی دروازه‌بان دوم تیم‌ملی شده‌است. اخباری در بازی دوستانه تیم‌ملی مقابل پاپوا گینه‌نو به میدان نرفت. اما بعضی رسانه ها اشتباه بزرگی را درباره او انجام دادند. آنها در دفاع از سوشا، از اشتباه اخباری در بازی دوستانه تیم‌ملی و گلی که خورد نوشته‌اند. در حالیک ...

اشتباه بزرگ درباره محمدرضا اخباری

تاریخ انتشار : شنبه, 22 آبان 1395 11:59


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,محمدرضا اخباری

محمدرضا اخباری در دیدار دوستانه تیم‌ملی اصلا به میدان نرفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ محمدرضا اخباری، دروازه‌بان تیم تراکتورسازی در غیاب علیرضا بیرانوند، پشت سر سوشا مکانی دروازه‌بان دوم تیم‌ملی شده‌است. اخباری در بازی دوستانه تیم‌ملی مقابل پاپوا گینه‌نو به میدان نرفت.

 

اما بعضی رسانه ها اشتباه بزرگی را درباره او انجام دادند. آنها در دفاع از سوشا، از اشتباه اخباری در بازی دوستانه تیم‌ملی و گلی که خورد نوشته‌اند. در حالیکه اخباری در آن بازی اصلا بازی نکرد و رشید مظاهری که در نیمه دوم جای سوشا مکانی را گرفت، آن گل را دریافت کرد. حالا اینکه چرا اخباری مقابل پاپوا گینه نو بازی نکرد سوالی است که بی شک کادر فنی باید درباره آن پاسخ دهد. 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه