تاریخ انتشار : شنبه, 30 بهمن 1395 10:27. مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید این تیم پوست انداخته و هفته به هفته بهتر می شود. به گزارش مهر، سیدرضا افتخاری که از بدو حضورش در باشگاه استقلال تا همین چند هفته پیش تحت فشار انتقادات مختلف قرار داشت، این روزها و بعد از نتایج خوب آبی پوشان شرایط بهتری پیدا کرده است. افتخاری به دلایل مختلف مورد انتقاد قرار می گرفت که مهمترین آن عدم پرداخت به موقع بدهی «عادل شیحی» و محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات زمستانی بود. این اتفاق هجمه زیادی علیه افتخاری ایجاد کر ...

افتخاری: مشکلات باشگاه را حل کنم شرایط خوبی خواهیم داشت!

تاریخ انتشار : شنبه, 30 بهمن 1395 10:27


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,افتخاری

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید این تیم پوست انداخته و هفته به هفته بهتر می شود.

به گزارش مهر، سیدرضا افتخاری که از بدو حضورش در باشگاه استقلال تا همین چند هفته پیش تحت فشار انتقادات مختلف قرار داشت، این روزها و بعد از نتایج خوب آبی پوشان شرایط بهتری پیدا کرده است.

 

افتخاری به دلایل مختلف مورد انتقاد قرار می گرفت که مهمترین آن عدم پرداخت به موقع بدهی «عادل شیحی» و محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات زمستانی بود. این اتفاق هجمه زیادی علیه افتخاری ایجاد کرد چرا که حتی هیات مدیره باشگاه را هم در جریان آن قرار نداده بود.

 

با این حال نتایج خوب استقلال که از بازی با صنعت نفت آبادان شروع شد، در بازی با السد و حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین پیروزی مقابل پرسپولیس در دربی هشتاد و چهارم به اوج رسید تا از فشار انتقادات از مدیرعامل باشگاه کاسته شود.

 

افتخاری که حالا باید استقلال را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند، درباره شرایط این تیم گفت: علیرضا منصوریان ترکیب تیم را تا حدودی عوض کرده و به ترکیب ا��لی و دلخواهش دست یافته است.

 

وی افزود: فکر می کنم این تیم با میانگین پایین بتواند در مسابقات آینده هم نتایج بهتری کسب کند.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: شرایط تیم روز به روز به خاطر پوست انداختن و جوانگرایی بهتر  می شود و اگر بتوانم مشکلات باشگاه را حل کنم، شرایط خوبی در انتظار باشگاه خواهد بود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه