افشارزاده: بر خلاف مجمع، شهرداری با ما همکاری کرد/ ورزشگاه امام رضا را گسترش می‌دهیم. تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 دی 1394 15:25. مدیر‌عامل باشگاه استقلال می‌گوید در حالی که مجمع فدراسیون فو‌تبا‌ل از واگذاری ساختمان دو باشگاه استقلال و پر‌سپولیس امتناع کردند، شهرداری تهران و قالیباف کمال همکاری را با سرخابی‌ها داشتند. بهرام افشارزاده پس از مراسم قر‌عه‌کشی دو ورزشگاه شهید کاظمی و امام رضا (ع)، اظها‌ر کرد: واگذاری این دو ورزشگاه نقطه عطفی در تاریخ این دو باشگاه است. باید به نوعی بر‌نامه‌ریزی کنی ...

افشارزاده: بر خلاف مجمع، شهرداری با ما همکاری کرد/ ورزشگاه امام رضا را گسترش می‌دهیم

تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 دی 1394 15:25


اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه استقلال

مدیر‌عامل باشگاه استقلال می‌گوید در حالی که مجمع فدراسیون فو‌تبا‌ل از واگذاری ساختمان دو باشگاه استقلال و پر‌سپولیس امتناع کردند، شهرداری تهران و قالیباف کمال همکاری را با سرخابی‌ها داشتند.

بهرام افشارزاده پس از مراسم قر‌عه‌کشی دو ورزشگاه شهید کاظمی و امام رضا (ع)، اظها‌ر کرد: واگذاری این دو ورزشگاه نقطه عطفی در تاریخ این دو باشگاه است. باید به نوعی بر‌نامه‌ریزی کنیم تا بهترین استفاد‌ه‌ها را ��ز این ورزشگاه‌ها ببریم و می‌توانیم در آینده آنها را گسترش دهیم. واگذاری این دو ورزشگاه کار استثنایی بود که صورت گرفت و می‌توانیم در گسترش آکادمی باشگاه از آنها بهره ببریم.

مدیر‌عامل باشگاه استقلال با انتقاد از واگذار نشدن دو ساختمان باشگاه استقلال و پرسپولیس توسط مجمع فدراسیون فوتبال به سرخابی‌ها، گفت: در حالی که مجمع فدراسیون با ما همکاری نکرد شهرداری تهران و قالیباف سعی می کنند بیشترین کمک‌ها را به این دو باشگاه طرفدار انجام دهند و بابت واگذاری این دو ورزشگاه از شهرداری تهران ممنون هستیم و امیدواریم که بتوانیم در گسترش استقلال از آن استفاده کنیم.

او با بیان اینکه می توان از این ورزشگاهه برای پیشرفت آکادمی باشگاه استقلال استفاده کرد، افزود: در برخی از سایت‌ها گفته شد استقلال و پرسپولیس و بر سر ورزشگاه‌ها اختلاف دارند اما این حاکی از عدم آگاهی بود. امروز در دفتر دکتر سجادی و در حضور مدیرعامل و هیات‌مدیره استقلال و پرسپولیس و رییس سازمان ورزش شهرداری تهران قرعه‌کشی صورت گرفت و در نتیجه ورزشگاه امام رضا به استقلال و شهید کاظمی به پرسپولیس رسید.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از انتخاب ورزشگاه امام رضا به جای ورزشگاه شهید کاظمی ناراحت نیست، گفت: مهم این است که ما چطور از این ورزشگاه‌ها استفاده کنیم. ما می‌توانیم این ورزشگاه را گسترش دهیم. اجازه بدهید این ورزشگاه‌ها در اختیار ما قرار بگیرد و آن موقع می توانیم آن‌ها را گسترش بدهیم.

افشارزاده با عرض تسلیت به خاطر درگذشت "رضا احدی" پیشکسوت استقلال، گفت: این اتفاق ضایعه بزرگی برای باشگاه استقلال محسوب می‌شود و بعد از درگذشت "غلامحسین مظلومی" یک بار دیگر هو‌اد‌ا‌رانمان یک پیشکسوت بزرگ خود را از دست دادند.


 اخبار  ورزشی  - ایسنا 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه