تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 تیر 1395 12:40. سرپرست باشگاه استقلال گفت: در استقلال رقم‌های 2-3 میلیاردی نداریم چون باید طبق بودجه باشگاه هزینه کنیم. به گزارش تسنیم،‌ بهرام افشارزاده در خصوص آخرین شرایط استقلال و همکاری که با علیرضا منصوریان انجام داده است اظهار داشت: منصوریان یک مربی بسیار با اخلاق، با انضباط، پیگیر و جوان است و او یک استقلالی اصیل محسوب می‌شود و امیدوار هستیم سیستم بتواند از او استفاده بهینه ببرد. وی در خصوص اینکه گفته می‌شود استقلال بازیکنان میلیاردی جذب کرده است گفت: اصلا از ...

افشارزاده: پرداخت‌های میلیاردی نداریم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 تیر 1395 12:40


اخبارورشی,خبرهای ورزشی,افشارزاده

سرپرست باشگاه استقلال گفت: در استقلال رقم‌های 2-3 میلیاردی نداریم چون باید طبق بودجه باشگاه هزینه کنیم.

به گزارش تسنیم،‌ بهرام افشارزاده در خصوص آخرین شرایط استقلال و همکاری که با علیرضا منصوریان انجام داده است اظهار داشت: منصوریان یک مربی بسیار با اخلاق، با انضباط، پیگیر و جوان است و او یک استقلالی اصیل محسوب می‌شود و امیدوار هستیم سیستم بتواند از او استفاده بهینه ببرد.
 
وی در خصوص اینکه گفته می‌شود استقلال بازیکنان میلیاردی جذب کرده است گفت: اصلا از این خبرها نیست. در استقلال از بازیکن 2-3 میلیاردی خبری نیست و ما طبق بودجه‌ای که داریم هزینه می‌کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا سورپرایز دیگری برای هواداران از لحاظ جذب بازیکن دارد یا خیر گفت: ما تا اینجا هم بازیکنان خوبی را جذب کردیم و اگر با صلاحدید سرمربی باشد بازیکنان جدید دیگری مدنظر ما هستند که در مورد ‌آنها اقدام خواهیم کرد.

افشارزاده در خصوص حضور بانوان در تمرینات هفته گذشته استقلال گفت: به نظرم بانوان نباید به محل تمرین استقلال می‌رفتند و من اصلا از این موضوع اطلاع نداشتم. وقتی موضوع را فهمیدم بلافاصله تذکر دادم و به ‌آقای خاوری مسئول کمپ گفتم از ورود بانوان ممانعت به عمل بیاید چون ما مجوزی برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها و سالن‌ها چه در مورد فوتبال و چه غیر فوتبال نداریم و من خودم خواستم که به بانوان اجازه ورود ندهند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه