تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردین 1397 18:09. مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن درباره درگیری چند ماه پیش با ادینسون کاوانی توضیحاتی را مطرح کرد. به گزارش ایلنا، پنج ماه پیش ادینسون کاوانی و نیمار برای به ثمر رساندن پنالتی که در جریان بازی با لیون به دست آمده بود، درگیری لفظی پیدا کردند و این اتفاق تا حدی بازتاب پیدا کرد که بحث فروش کاوانی و انتقال نیمار مطرح شد. مهاجم برزیلی که به دلیل مصدومیت مدتی است از میادین دور بوده در مصاحبه به گلوبو تی وی اظهار داشت: مردم در خصوص آن بیش از حد اندازه و فراتر ...

افشاگری نیمار از ماجرای عجیب پنالتی زدن در پاری سن ژرمن

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 فروردين 1397 18:09


اخبار,اخبار ورزشی,پنالتی زدن در پاری سن ژرمن

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن درباره درگیری چند ماه پیش با ادینسون کاوانی توضیحاتی را مطرح کرد.

به گزارش ایلنا، پنج ماه پیش ادینسون کاوانی و نیمار برای به ثمر رساندن پنالتی که در جریان بازی با لیون به دست آمده بود، درگیری لفظی پیدا کردند و این اتفاق تا حدی بازتاب پیدا کرد که بحث فروش کاوانی و انتقال نیمار مطرح شد.

 

مهاجم برزیلی که به دلیل مصدومیت مدتی است از میادین دور بوده در مصاحبه به گلوبو تی وی اظهار داشت: مردم در خصوص آن بیش از حد اندازه و فراتر از آن چیزی که اتفاق افتاده بود صحبت کردند. اگرچه که تنش بین من و کاوانی وجود داشت.

 

او ادامه داد: ما به سرعت آن را حل کردیم. سه روز پس از این اتفاق با کاوانی صحبت کردیم. ما مجبور شدیم آن را به عنوان یک موضوع شخصی حل کنیم بدون اینکه کسی دیگری را درگیر کند. درباره چیزهایی صحبت شد که تمرکز ما را مورد هدف قرار داده بود. 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه