الهلال هم امارات را به عنوان میزبان بازی با پرسپولیس انتخاب کرد. تاریخ انتشار : شنبه, 18 شهریور 1396 10:31. باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد که اگر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به قرعه پرسپولیس افتد ابوظبی را به عنوان میزبان خود انتخاب خواهد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از راصد، الهلال عربستان یکی از تیم های که به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است. الهلال در این مرحله العین امارات را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به نیمه نهایی راه پیدا کرد. با توجه به اینکه احتمال رویارویی ...

الهلال هم امارات را به عنوان میزبان بازی با پرسپولیس انتخاب کرد

تاریخ انتشار : شنبه, 18 شهریور 1396 10:31


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی, پرسپولیس

باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد که اگر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به قرعه پرسپولیس افتد ابوظبی را به عنوان میزبان خود انتخاب خواهد کرد. 

به گزارش ایسنا و به نقل از راصد، الهلال عربستان یکی از تیم های که به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است.

 

الهلال در این مرحله العین امارات را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به نیمه نهایی راه پیدا کرد.

 

با توجه به اینکه احتمال رویارویی الهلال با پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا زیاد است این باشگاه عربستانی اعلام کرد که اگر با پرسپولیس مواجه شود کشور امارات را به عنوان میزبان خود انتخاب خواهد کرد.

 

این اقدام باشگاه عربستانی در حالی است که آنها در مرحله گروهی با پرسپولیس هم گروه بودند و عمان را به عنوان میزبان خود انتخاب کردند اما این بار تصمیم دیگری گرفتند و ابوظبی را به عنوان میزبان دیدار برابر پرسپولیس انتخاب کردند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه