تاریخ انتشار : جمعه, 08 بهمن 1395 18:50. تیم فوتبال استقلال که این روزها سرمربی‌اش درگیری پاسخ دادن به منتقدان و مدیر عامل پیشین این باشگاه است در هفته نوزدهم لیگ برتر برابر پیکان به یک پیروزی خوب رسید. به گزارش مهر، روز نخست از هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر عصر امروز جمعه با دیدار تیم های استقلال و پیکان در ورزشگاه آزادی پیگیری شد که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ آبی‌پوشان به پایان رسید. امید ابراهیمی(۱۳(، امید نورافکن(۶۰) و علی قربانی(۸۰) برای استقلال و سیامک نعمتی(۲۱) و مرتضی آقاخان(۸ ...

امیدهای استقلال، پیکان را زمین‌گیر کردند

تاریخ انتشار : جمعه, 08 بهمن 1395 18:50


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

تیم فوتبال استقلال که این روزها سرمربی‌اش درگیری پاسخ دادن به منتقدان و مدیر عامل پیشین این باشگاه است در هفته نوزدهم لیگ برتر برابر پیکان به یک پیروزی خوب رسید..

به گزارش مهر، روز نخست از هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر عصر امروز جمعه با دیدار تیم های استقلال و پیکان در ورزشگاه آزادی پیگیری شد که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ آبی‌پوشان به پایان رسید.

 

امید ابراهیمی(۱۳(، امید نورافکن(۶۰) و علی قربانی(۸۰) برای استقلال و سیامک نعمتی(۲۱) و مرتضی آقاخان(۸۷ - پنالتی) برای پیکان گل زدند.

 

این بازی که زیر بارش باران آغاز شد در همان دقایق ابتدایی با یک اتفاق تاثیرگذار همراه بود و یزدانی مقدم مدافع سفیدپوشان در موقعیتی تک به تک به خطا علی قربانی را متوقف کرد که داور مسابقه به او کارت قرمز مستقیم نشان داد. همین ضربه ایستگاهی را امید ابراهیمی در دقیقه ۱۳ به زیبایی به گل نخست استقلال تبدیل کرد.

 

درحالی که هواداران استقلال امیدوار بودند بر تعداد گل های تیمشان اضافه شود و شاگردان منصوریان از ۱۰ نفره بودن حریف استفاده کنند، این پیکان بود که در دقیقه ۲۱ با شوت زیبا و دیدنی سیامک نعمتی به گل تساوی دست پیدا کرد.

 

در دقیقه ۴۳ استقلال این فرصت را داشت که به گل برتری دست پیدا کند اما ضربه بهنام برزای را رحمان احمدی به زیبایی مهار کرد تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد.

 

نیمه دوم اما شرایط متفاوتی پیدا کرد و این استقلال بود که از یک بازیکن بیشتر خود استفاده کرد و دو گل زیبای دیگر به ثمر رساند و در شرایطی که بازی با برتری آبی پوشان رو به پایان بود در دقیقه ۸۷ مرتضی آقاخان از روی نقطه پنالتی فاصله ��ا کمتر کرد تا چند دقیقه پایان با هیجان بیشتری دنبال شود.

 

در دقایق باقی مانده پیکان تلاش کرد گل خورده سوم را جبران کند اما در نهایت موفق به این کار نشد و شکستی دیگر را پذیرا شد. استقلال با این پیروزی ۳۱ امتیازی شد و در رده چهارم باقی ماند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه