امیرمحمد بخشی طلسم طلا را شکست/ ایران نایب قهرمان آسیا شد. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 11:01. آخرین نماینده ایران در رقابهای قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلا شد تا تیم ایران در پایان بیست و سومین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا عنوان نایب قهرمانی را کسب کند. به گزارش مهر، این دوره از مسابقات روز شنبه پنجم خردادماه با حضور ۲۶۷ تکواندوکار از ۳۴ کشور به میزبانی ویتنام در هوشیمینه آغاز شد که در نهایت تیم ملی کشورمان موفق شد به عنوان نایب قهرمانی این مسابقات دست پیدا کرد. کره جنوبی قهرمان شد ...

امیرمحمد بخشی طلسم طلا را شکست/ ایران نایب قهرمان آسیا شد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 11:01


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , امیرمحمد بخشی
آخرین نماینده ایران در رقابهای قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال طلا شد تا تیم ایران در پایان بیست و سومین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا عنوان نایب قهرمانی را کسب کند.

به گزارش مهر، این دوره از مسابقات روز شنبه پنجم خردادماه با حضور ۲۶۷ تکواندوکار از ۳۴ کشور به میزبانی ویتنام در هوشیمینه آغاز شد که در نهایت تیم ملی کشورمان موفق شد به عنوان نایب قهرمانی این مسابقات دست پیدا کرد. 

 

کره جنوبی قهرمان شد و ازبکستان روی سکوی سوم ایستاد. 

 

امیرمحمد بخشی آخرین نماینده ایران بود که در مبارزه پایانی «سئوک بای کیم» از کره جنوبی را ۲۸ بر ۱۲ شکست داد و به نشان طلای وزن ۶۸- کیلوگرم دست پیدا کرد. بخشی با برتری  ۲۶ بر یک مقابل «کای چینگ چو» از هنگ کنگ،  ۲۴ بر ۸ برابر «یراسل کایربک» از قزاقستان و ۱۹ بر ۱۷ در پیکار با «یو چن هوآنگ» از چین تایپه به دیدار نهایی راه پیدا کرده بود. 

 

برای تیم کشورمان در این مسابقات امیرمحمد بخشی یک نشان طلا، سروش احمدی، فرزان عاشورزاده، مهدی جلالی و ناهید کیانی چهار  مدال نقره، آرمین هادی پور، احمد محمدی، مهدی خدابخش  و سعید رجبی، کیمیا علیزاده و زهرا پوراسماعیل هم شش نشان برنز برای تیم کشورمان کسب کردند. 

 

ابراهیم صفری، طیبه پارسا، کیانا اخوان، سودابه صادقی، ملیکا میرحسینی، پوریا عرفانیان، هانیه اخلاقی، محمد سالار وحیدی و سجاد مردانی(آسیب دیده) نیز از دور مسابقات حذف شدند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه