تاریخ انتشار : پنج شنبه, 10 خرداد 1397 11:16. ستاره فرانسوی رئال مادرید به انتقاد از رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه پرداخت. به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، کریم بنزما بعد از درخشش در رئال مادرید و قهرمانی با این تیم در لیگ قهرمانان اروپا امید زیادی داشت که تیم ملی فوتبال فرانسه را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همراهی کند. بنزما مدتها است که به خاطر قضیه والبونا به تیم ملی فوتبال فرانسه دعوت نمی‌شود این درحالی است که در این اتهام او تبرئه شد. ستاره فرانسوی رئال مادرید به انتقاد از نوئل لوگریت رئیس فد ...

انتقاد بنزما از رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 10 خرداد 1397 11:16


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,کریم بنزما
ستاره فرانسوی رئال مادرید به انتقاد از رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، کریم بنزما بعد از درخشش در رئال مادرید و قهرمانی با این تیم در لیگ قهرمانان اروپا امید زیادی داشت که تیم ملی فوتبال فرانسه را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همراهی کند.

 

بنزما مدتها است که به خاطر قضیه والبونا به تیم ملی فوتبال فرانسه دعوت نمی‌شود این درحالی است که در این اتهام او تبرئه شد.

 

ستاره فرانسوی رئال مادرید به انتقاد از نوئل لوگریت رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه پرداخت و این پیام را در صفحه شخصی خود منتشر کرد" آقای لوگریت متاسفانه باید بگویم که با وجود آن که خودم را مدیون تو می‌دانم اما چهره واقعیت را نشان دادی. تو قول دادی که به من کمک کنی اما این کار را نکردی و ترجیح دادی که در قضیه من کنار بکشی و هیچ دخالتی نکنی. من پیش از این گفتم که تو به من لطف داری اما این را نشان ندادی.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه