تاریخ انتشار : جمعه, 24 دی 1395 11:00. سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با انتقاد از داوری دیدار تیمش برابر استقلال با کنایه گفت: فیفا درنگ نکند و از قوانین فوتبال ایران کپی برداری کند تا پیشرفت کند!. به گزارش مهر، علی دایی بعد از بازی امروز تیم های استقلال و نفت تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: فیلم بازی را نگاه کنید تا ببینید چه شرایطی بر بازی حاکم بود. وی افزود: از دقیقه‌ای که بازیکنان من وارد زمین شدند برخورد داور و خطاهایی که گرفت را نگاه کنید. سرمربی تیم نفت با انتقاد از عملکرد داور در ا ...

انتقاد شدید دایی از داوری بازی استقلال

تاریخ انتشار : جمعه, 24 دی 1395 11:00


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , دایی

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با انتقاد از داوری دیدار تیمش برابر استقلال با کنایه گفت: فیفا درنگ نکند و از قوانین فوتبال ایران کپی برداری کند تا پیشرفت کند!

 به گزارش مهر، علی دایی بعد از بازی امروز تیم های استقلال و نفت تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: فیلم بازی را نگاه کنید تا ببینید چه شرایطی بر بازی حاکم بود.

 

وی افزود: از دقیقه‌ای که بازیکنان من وارد زمین شدند برخورد داور و خطاهایی که گرفت را نگاه کنید.

 

سرمربی تیم نفت با انتقاد از عملکرد داور در این مسابقه بخصوص در خطایی که به نفع استقلال گرفته شد و به گل استقلال منجر شد یادآور شد: ضربه خطایی به نفع استقلال گرفتند که بازیکن حریف سُر خورده بود. بازیکن ما کاری نکرد. فیفا باید از قوانین جدیدی که در ایران کشف و اختراع می‌شود برای پیشرفت استفاده کند!

 

وی گفت: بازیکن حریف سر می خورد و خطا را علیه تیم ما می گیرند. از طرفی لیدرهای استقلال می ریزند و هواداران ما را که اکثرا پرسپولیسی هستند با آنها دچار چالش می شوند. اینجا جای عربده کشی نیست.

 

دایی ادامه داد: کسی که خواب باشد با یک تلنگر هم بیدار می شود اما کسی که خودش را به خواب زده باشد هر چه داد و فریاد کنید هم از جایش تکان نمی کند. پس از جام حذفی همه کار کردند تا استقلال در این مسابقه پیروز شود.

 

دایی تصریح کرد: در ورزش ما تنها یک برنامه وجود دارد که آن هم خطاهای بیرون محوطه جریمه را نشان نمی دهد.

 

دایی در ادامه با کنایه اضافه کرد: فوتبال ما چیزهای عجیب و غریب زیادی دارد و فیفا نباید درنگ کند و یک ثانیه هم نباید معطل کند و این قوانین را کپی کند زیرا ما عالی کار می کنیم.

 

وی در خصوص فحاشی ها نسبت به خودش گفت: این موضوع را از کمیته انضباطی سئوال کنید.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در رابطه با واخواهی اش اضافه کرد: هیچ اتفاقی رخ نداده است.

 

وی تصریح کرد: داور خطاهای روی بازیکنان ما را نگرفت و خطای بازیکن حریف را که اصلا نبود را علیه ما اعلام کرد. شاهکارش هم این بود که همان توپی که تبدیل به گل شد بازیکن حریف سُر خورد آنگاه داور خطای بازیکن ما را گرفت.

 

دایی گفت: فیفا باید بیاید و این کارها و قوانین را پیاده کند اگر می خواهد پیشرفت کند چرا فوتبال ما هر سال در فینال آسیا حضور دارد و باشگاههای ما موفق هستند.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران افزود: استقلال به غیر از آن خطا دیگر موقعیت چندانی نداشت.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه