انتقاد شدید علیرضا حقیقی از دروغگوهای سوئدی!/عمرم را هدر دادند. تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 اردیبهشت 1397 15:04. علیرضا حقیقی انتظار داشته معجزه آسا دوباره در لیست جام جهانی باشد. به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا حقیقی چند ماه بعد از پیوستن به باشگاه سوئدی سوند سووال از این تیم جدا شد و در مصاحبه ای با رسانه های این کشور ، گفت:«این ها به من دروغ گفتند و عمرم را تلف کردند. من آمدم اینجا که بتوانم به تیم ملی برسم و کی روش مرا ببیند. ». علیرضا حقیقی که 4 سال قبل معجزه آسا درون دروازه تیم ملی قرار گرفت ...

انتقاد شدید علیرضا حقیقی از دروغگوهای سوئدی!/عمرم را هدر دادند

تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 ارديبهشت 1397 15:04


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , علیرضا حقیقی

 

علیرضا حقیقی انتظار داشته معجزه آسا دوباره در لیست جام جهانی باشد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا حقیقی چند ماه بعد از پیوستن به باشگاه سوئدی سوند سووال از این تیم جدا شد و در مصاحبه ای با رسانه های این کشور ، گفت:«این ها به من دروغ گفتند و عمرم را تلف کردند. من آمدم اینجا که بتوانم به تیم ملی برسم و کی روش مرا ببیند.»

 

علیرضا حقیقی که 4 سال قبل معجزه آسا درون دروازه تیم ملی قرار گرفت و اتفاقا خوش هم درخشید ، خیلی امید داشته دوباره به تیم ملی برسد و با میانبر ملی پوش شود اما این اتفاق این بار برایش نیفتاد و حالا اینچنین شاکی است .

 

این روزها غیر از این حواشی ، حاشیه های خبری درباره زندگی شخصی علیرضا بیشتر در رسانه ها منتشر می شود ، درحالی که او می توانست یکی از ستاره های بزرگ فوتبال ایران باشد!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه