تاریخ انتشار : سه شنبه, 27 بهمن 1394 10:50. آقای هت تریک پرسپولیسی ها با انتشار تصویر زیر در صفحه اجتماعی خود از "دروغ فرهاد مجیدی" پرده برداری کرده است. به گزارش جام نیـوز، روز گذشته فرهاد مجیدی تصویری از ورزشگاه آزادی که مملو از هواداران آبی بود را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد و از تمام استقلالی ها خواست که برای قهرمانی استقلال به ورزشگاه بیایند. ساعتی بعد پرسپولیسی ها با انتشار تصویری نشان دادند که عکسی که اسطوره آبی ها در صفحه اینستاگرامش انتخاب کرده فتوشاپی است و با این طریق خواستند ثا ...

ایمون زاید دروغ بزرگ فرهاد مجیدی را دست گرفت (+عکس)

تاریخ انتشار : سه شنبه, 27 بهمن 1394 10:50


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ایمون زاید

آقای هت تریک پرسپولیسی ها با انتشار تصویر زیر در صفحه اجتماعی خود از "دروغ فرهاد مجیدی" پرده برداری کرده است.

به گزارش جام نیـوز، روز گذشته فرهاد مجیدی تصویری از ورزشگاه آزادی که مملو از هواداران آبی بود را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد و از تمام استقلالی ها خواست که برای قهرمانی استقلال به ورزشگاه بیایند.

 

ساعتی بعد پرسپولیسی ها با انتشار تصویری نشان دادند که عکسی که اسطوره آبی ها در صفحه اینستاگرامش انتخاب کرده فتوشاپی است و با این طریق خواستند ثابت کنند که هواداران استقلال نمی توانند ورزشگاه آزادی را پر کنند، کاری که سرخ ها در این روزها بارها انجام داده اند.


حالا ایمون زاید هم همان راه هواداران دوآتشه پرسپولیس را رفته و با انتشار تصویر زیر در صفحه اینستاگرام خود از "دروغ فرهاد مجیدی" پرده برداری کرده است.

 

اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ایمون زاید

 

 

اخبار ورزشی - جام نیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه