بارسلونا در غیاب مسی ۵ گل خورد/ پایان شکست ناپذیری مردان والورده. تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 07:22. تیم فوتبال بارسلونا در دیدار مقابل لوانته شکست سنگینی را متحمل شد تا رویای یک فصل بدون شکست را بر باد رفته ببیند. به گزارش مهر، تیم فوتبال بارسلونا یکشنبه شب در ادامه هفته سی و هفتم رقابتهای لالیگا در زمین لوانته به میدان رفت و برابر این تیم شکست عجیب ۵ بر ۴ را متحمل شد. نیمه نخست این بازی عجیب ۲ بر یک به سود میزبان رقم خورد. بوآتنگ در دقایق ۹ و ۳۰ هر دو گل لوانته را به ثمر رساند ...

بارسلونا در غیاب مسی ۵ گل خورد/ پایان شکست ناپذیری مردان والورده

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 ارديبهشت 1397 07:22


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تیم فوتبال بارسلونا
تیم فوتبال بارسلونا در دیدار مقابل لوانته شکست سنگینی را متحمل شد تا رویای یک فصل بدون شکست را بر باد رفته ببیند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال بارسلونا یکشنبه شب در ادامه هفته سی و هفتم رقابتهای لالیگا در زمین لوانته به میدان رفت و برابر این تیم شکست عجیب ۵ بر ۴ را متحمل شد.

 

نیمه نخست این بازی عجیب ۲ بر یک به سود میزبان رقم خورد. بوآتنگ در دقایق ۹ و ۳۰ هر دو گل لوانته را به ثمر رساند. در مقابل کوتینیو با شوت سهمگین خود در دقیقه ۳۸ یکی از گل ها را پاسخ داد.

 

شروع نیمه دوم با اتفاقات عجیبی همراه شد. در همان دقیقه نخست این نیمه باردهی برای لوانته گلزنی کرد. بوآتنگ در دقیقه ۵۰ گل سوم و هت تریک خود را ثبت کرد و در دقیقه ۵۶ بار دیگر باردهی بود که دروازه تراشتگن را گشود.

 

بارسلونا در دقیقه ۵۹ توسط کوتینیو در ریباند دومین گل را به ثمر رساند و در دقیقه ۶۴ کوتینیو با شوت خود هت تریک کرد تا بارسلونا را اندکی به بازگشت امیدوار نگه دارد.

 

این پایان اتفاقات دیدار عجیب دو تیم نبود و در دقیقه ۷۱ لوئیس سوارز از روی نقطه پنالتی گل چهارم بارسلونا را نیز به ثمر رساند.

 

بارسلونا در این بازی لیونل مسی را به همراه نداشت اما سایر ستارگان خود را به میدان فرستاد.

 

شاگردان والورده با این شکست ۹۰ امتیازی باقی ماندند و در فاصله یک هفته تا پایان فصل نخستین شکست خود را در لالیگا متحمل شدند تا رویای یک فصل بدون شکست را بر باد رفته ببینند. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه