تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 اردیبهشت 1397 18:11. مهاجم جنجالی خط حمله تیم فوتبال نیس به زودی به اردوی آتزوری بازخواهد گشت. به گزارش تسنیم، روبرتو مانچینی، سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا اعلام کرد که ماریو بالوتلی، مهاجم سابق میلان را به اردوی آتزوری بازخواهد گرداند. سوپرماریو از جام جهانی ۲۰۱۴ و جنجالی که پس از حذف ایتالیا از مرحله گروهی به پا کرد، دیگر به تیم ملی دعوت نشده است، اما مانچو قصد دارد به شاگرد سابقش در اینتر و منچسترسیتی یک بار دیگر فرصت پوشیدن پیراهن آتزوری را بدهد. او امروز در مرا ...

بازگشت بالوتلی به تیم ملی ایتالیا

تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 18:11


اخبار,اخبار ورزشی,بالوتلی

مهاجم جنجالی خط حمله تیم فوتبال نیس به زودی به اردوی آتزوری بازخواهد گشت.

به گزارش تسنیم، روبرتو مانچینی، سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا اعلام کرد که ماریو بالوتلی، مهاجم سابق میلان را به اردوی آتزوری بازخواهد گرداند.

 

سوپرماریو از جام جهانی ۲۰۱۴ و جنجالی که پس از حذف ایتالیا از مرحله گروهی به پا کرد، دیگر به تیم ملی دعوت نشده است، اما مانچو قصد دارد به شاگرد سابقش در اینتر و منچسترسیتی یک بار دیگر فرصت پوشیدن پیراهن آتزوری را بدهد.

 

او امروز در مراسم معارفه‌اش در زمین تمرینی کورچیانو، کمپ تیم ملی ایتالیا گفت: این بهترین چیز درباره تیم ملی است که هر زمان یک بازیکن می‌تواند به آن برگردد. ما در آینده مشکلاتی نظیر این نخواهیم داشت. در ایتالیا بازیکنان زیادی هستند که حتی اگر در شرایط سختی باشند باز هم کیفیت دارند. ما قطعاً با ماریو صحبت خواهیم کرد و احتمالاً او را خواهیم آورد.

 

مانچو افزود: او یکی از آن بازیکنانی است که من دوست دارم به آن روزهایی برگردد که در تیم تحت هدایت چزاره پراندلی در یورو ۲۰۱۲ دیدیم. بازیکنان زیادی هستند که می‌تواند مفید باشند. در مورد دستیاری پیرلو هم باید با خود او صحبت کنیم و ببینیم که برنامه‌اش برای آینده چیست.

 

مانچو کارش با ایتالیا را با دو بازی دوستانه به ترتیب برابر تیم ملی عربستان سعودی و هلند آغاز خواهد کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه