تاریخ انتشار : جمعه, 24 فروردین 1397 09:48. یک نشریه انگلیسی معتقد است بازی با مراکش کلید اصلی تیم ملی ایران در جام جهانی است. به گزارش میزان، در حالی که ۶۲ روز تا آغاز جام جهانی باقی مانده است، نشریه میرو انگلیس چند روز پیش نگاهی به ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی انداخته است و تیم‌های حاضر در این مسابقات را از نظر قدرت رده‌بندی کرده است. در این رده‌بندی تیم ملی کشورمان در رده ۲۷ حضور دارد. در این مطلب در خصوص تیم کشورمان نوشته شده: تیم ایران برای پنجمین مرتبه به جام جهانی رسیده است. تیمی که ساخت ...

بازی با مراکش شاه کلید ایران در جام جهانی

تاریخ انتشار : جمعه, 24 فروردين 1397 09:48


اخبار,اخبار ورزشی,تیم ملی فوتبال ایران

یک نشریه انگلیسی معتقد است بازی با مراکش کلید اصلی تیم ملی ایران در جام جهانی است.

به گزارش میزان، در حالی که ۶۲ روز تا آغاز جام جهانی باقی مانده است، نشریه میرو انگلیس چند روز پیش نگاهی به ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی انداخته است و تیم‌های حاضر در این مسابقات را از نظر قدرت رده‌بندی کرده است.

 

در این رده‌بندی تیم ملی کشورمان در رده ۲۷ حضور دارد. 

 

در این مطلب در خصوص تیم کشورمان نوشته شده: تیم ایران برای پنجمین مرتبه به جام جهانی رسیده است. تیمی که ساختار دفاعی خوبی دارد و خیلی کم گل می‌خور. ایران یکی از تیم‌های قدرتمند آسیا است که در گروه سختی قرار دارد.

 

ایران پس از قرعه کابوس‌وار که با پرتغال و اسپانیا در یک گروه قرار گرفت و انتظار کمتری برای صعود از گروه‌شان است، اما اگر آن‌ها (ایران) بتوانند در بازی اول خود مراکش را شکست دهند، سپس می‌تواند اوضاع خیلی جالب و هیجان‌انگیز شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه