تاریخ انتشار : جمعه, 10 فروردین 1397 12:21. محاسبات فیفا نشان می‌دهد حضور هر بازیکن در جام جهانی حداقل ۱۳۰ هزار دلار آمریکا برای باشگاه مربوطه درآمدزایی دارد. به گزارش مهر، با بالاگرفتن چالش بین تیم ملی فوتبال ایران و بعضی از باشگاه ها برای در اختیار گرفتن ملی پوشان، سایت فدراسیون فوتبال اقدام به انتشار درآمدهای باشگاه ها در صورت داشتن بازیکن در جام جهانی کرد. بر اساس محاسبات فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تعهد و همکاری یک باشگاه در طول آماده‌سازی تیم‌های ملی درآمد خوبی را نصیب باشگاه‌ها می‌کن ...

باشگاه‌ها از حضور بازیکنان در جام‌جهانی چقدر درآمد کسب می‌کنند؟

تاریخ انتشار : جمعه, 10 فروردين 1397 12:21


اخبار,اخبار ورزشی,تیم ملی فوتبال ایران

محاسبات فیفا نشان می‌دهد حضور هر بازیکن در جام جهانی حداقل ۱۳۰ هزار دلار آمریکا برای باشگاه مربوطه درآمدزایی دارد.

به گزارش مهر، با بالاگرفتن چالش بین تیم ملی فوتبال ایران و بعضی از باشگاه ها برای در اختیار گرفتن ملی پوشان، سایت فدراسیون فوتبال اقدام به انتشار درآمدهای باشگاه ها در صورت داشتن بازیکن در جام جهانی کرد.

 

بر اساس محاسبات فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تعهد و همکاری یک باشگاه در طول آماده‌سازی تیم‌های ملی درآمد خوبی را نصیب باشگاه‌ها می‌کند. در واقع هر بازیکنی که توسط کارلوس کی‌روش در فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران قرار بگیرد به ازای هر روز ۸ هزار و ۵۳۰ دلار و به عبارتی تا پا��ان مرحله گروهی ۱۳۰ هزار دلار برای باشگاه مربوطه درآمد به همراه خواهد داشت.

 

برای مثال، محاسبه درآمد کسب شده توسط یک باشگاه بابت حضور بازیکنان در تیم ملی در طول جام جهانی:

 

یک بازیکن ۱۳۰ هزار دلار

 دو بازیکن ۲۶۰ هزار دلار

سه بازیکن ۳۹۰ هزار دلار

چهار بازیکن ۵۲۰ هزار دلار

پنج بازیکن ۶۵۰ هزار دلار

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه