تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 فروردین 1396 09:50. با روی کار آمدن زلاتکو کرانچار حضور هواداران بانوان سپاهان در محل تمرین این تیم راحت تر شده است. به گزارش ایلنا، اولین تمرین سپاهان پس از روی کار آمدن زلاتکو کرانچار سه روز پیش برگزار شد. اولین تمرین اصفهانی ها با حضور گسترده هواداران و به خصوص بانوان برگزار شد. با توجه به منع ورود بانوان به ورزشگاه ها در ایران تنها راه حمایت بانوان علاقه مند به ورزش تماشای تمرینات در محل تمرین است. عکسی منتشر شده که بانوان اصفهانی در این تمرین حضور داشته و به ت ...

بانوان اصفهانی در تمرین سپاهان/عکس

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 فروردين 1396 09:50


اخبار,اخبار ورزشی,بانوان اصفهانی در تمرین سپاهان

با روی کار آمدن زلاتکو کرانچار حضور هواداران بانوان سپاهان در محل تمرین این تیم راحت تر شده است..

به گزارش ایلنا، اولین تمرین سپاهان پس از روی کار آمدن زلاتکو کرانچار سه روز پیش برگزار شد.اولین تمرین اصفهانی ها با حضور گسترده هواداران و به خصوص بانوان برگزار شد. با توجه به منع ورود بانوان به ورزشگاه ها در ایران تنها راه حمایت بانوان علاقه مند به ورزش تماشای تمرینات در محل تمرین است.

 

عکسی منتشر شده که بانوان اصفهانی در این تمرین حضور داشته و به تشویق تیم مورد علاقه شان پرداخته اند.از حضور هواداران بانوان استقلال و پرسپولیس دو تیمی که بیشترین هوادار فوتبالی در ایران را دارند در تمرینات این دو تیم جلوگیری شده و چه خوب است لااقل بانوان بتوانند از نزدیک تماشاگر تمرین تیم مورد علاقه شان باشند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه