تاریخ انتشار : شنبه, 11 فروردین 1397 23:36. بایرن موفق شد با نمایشی فوق العاده دورتموند را با نتیجه ۶ بر صفر شکست دهد. به گزارش ایلنا، تیم های بایرن مونیخ و دورتموند از سری مسابقات هفته بیست و هشتم بوندس لیگا با یکدیگر دیدار کردند. شاگردان هاینکس در این بازی با ارائه نمایشی طوفانی در نیمه اول موفق شدند با نتیجه ۵ بر صفر دورتموند را در هم بکوبند. در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی ۲ بار توسط لواندوفسکی (۶) و خامس (۱۴) به گل رسیدند. این روند در ادامه بازی ادامه یافت و مولر (۲۳) ، لواندوفسکی(۴۵) و ریبر ...

بایرن با تحقیر دورتموند به قهرمانی نزدیک‌تر شد/ هت‌تریک لواندوفسکی در آلیانس آرنا

تاریخ انتشار : شنبه, 11 فروردين 1397 23:36


اخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال بایرن مونیخ

بایرن موفق شد با نمایشی فوق العاده دورتموند را با نتیجه ۶ بر صفر شکست دهد.

به گزارش ایلنا، تیم های بایرن مونیخ و دورتموند از سری مسابقات هفته بیست و هشتم بوندس لیگا با یکدیگر دیدار کردند. شاگردان هاینکس در این بازی با ارائه نمایشی طوفانی در نیمه اول موفق شدند با نتیجه ۵ بر صفر دورتموند را در هم بکوبند.

 

در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی ۲ بار توسط لواندوفسکی (۶) و خامس (۱۴) به گل رسیدند. این روند در ادامه بازی ادامه یافت و مولر (۲۳) ، لواندوفسکی(۴۵)  و ریبری (۴۶) ، ۳ بار دیگر دروازه زنبورها را د�� نیمه اول گشودند تا دورتموند با پذیرش شکستی تحقیر آمیز راهی رختکن شود.

 

نیمه دوم اما عطش گلزنی بایرن فروکش کرد و تنها یکبار توسط لواندوفسکی در دقیقه (۸۷) به گل رسید تا نهایتا با ۶ گل دورتموند را مغلوب کند.

 

بایرن با این برد ۶۹ امتیازی شد و در آستانه کسب جام قرار گرفت.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه