تاریخ انتشار : دوشنبه, 12 بهمن 1394 17:49. پپ گواردیولا که در ۳ سال گذشته هدایت بایرن مونیخ آلمان را برعهده داشته، به عنوان سرمربی جدید منچسترسیتی برگزیده و جانشین مانوئل پیگرینی شد. به گزارش فارس و به نقل از تلویزیون انگلیس، مربی 45 ساله و اسپانیایی بایرن بعد از مدت‌ها که بحث حضورش در تیم منچسترسیتی مطرح بود، پذیرفت فصل آینده هدایت آبی‌های آسمانی را برعهده گیرد. وی برای این منظور توافق کرد به مدت 3 فصل هدایت منچسترسیتی را دراختیار گرفته و جانشین مانوئل پیگرینی ایتالیایی شود. گواردیولا که در ...

با توافقی 3 ساله، گواردیولا سرمربی منچسترسیتی شد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 12 بهمن 1394 17:49


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

پپ گواردیولا که در ۳ سال گذشته هدایت بایرن مونیخ آلمان را برعهده داشته، به عنوان سرمربی جدید منچسترسیتی برگزیده و جانشین مانوئل پیگرینی شد.

به گزارش فارس و به نقل از تلویزیون انگلیس، مربی 45 ساله و اسپانیایی بایرن بعد از مدت‌ها که بحث حضورش در تیم منچسترسیتی مطرح بود، پذیرفت فصل آینده هدایت آبی‌های آسمانی را برعهده گیرد.

وی برای این منظور توافق کرد به مدت 3 فصل هدایت منچسترسیتی را دراختیار گرفته و جانشین مانوئل پیگرینی ایتالیایی شود.

گواردیولا که در سال 2013 به  عنوان جانشین یوپ هاینکس به مونیخ آمد، تا ابتدای تابستان در خدمت باواریایی‌ها خواهد بود و سپس به انگلیس نقل مکان خواهد کرد.

در همین ارتباط من‌سیتی با در اطلاعیه‌ای اعلام کرد توافق با پپ، نتیجه مذاکرات قبلی‌اش با این مربی 45 ساله در سال 2012 بوده است.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه