تاریخ انتشار : جمعه, 05 آذر 1395 00:21. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه مهدی طارمی مدتی با این تیم نبوده و آمادگی صد درصد ندارد، به انتقادات از عملکرد مهاجمان تیمش پاسخ داد و گفت: مهاجم باید مادرزاد و ذاتا گلزن باشد. به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ بعد از دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان در نشست خبری گفت: همانطور که دیروز گفتم، می دانستیم کار راحتی پیش رو نداریم ولی از سیستم بازی تیمم در مجموع راضی هستم. ما توانستیم کل مسابقه را تحت کنترل بگیریم و از عملکرد حریف آگاه بودیم. گ ...

برانکو ایوانکوویچ: طارمی آمادگی صد درصد ندارد/ مهاجم باید مادرزاد گلزن باشد

تاریخ انتشار : جمعه, 05 آذر 1395 00:21


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه مهدی طارمی مدتی با این تیم نبوده و آمادگی صد درصد ندارد، به انتقادات از عملکرد مهاجمان تیمش پاسخ داد و گفت: مهاجم باید مادرزاد و ذاتا گلزن باشد.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ بعد از دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان در نشست خبری گفت: همانطور که دیروز گفتم، می دانستیم کار راحتی پیش رو نداریم ولی از سیستم بازی تیمم در مجموع راضی هستم. ما توانستیم کل مسابقه را تحت کنترل بگیریم و از عملکرد حریف آگاه بودیم. گاهی هم ریسک می کردیم ولی باید موقعیتهایمان ��ه گل تبدیل می شد. مشکلی که از قبل داشتیم به ثمر نرساندن گل بود که باید آنرا حل کنیم.

 

سرمربی پرسپولیس با اشاره به اخراج محمد انصاری در این بازی، گفت: پس از آنکه یک بازیکن خود را از دست دادیم نشان دادیم برای پیروزی آمدیم. البته پیکان هم فرصت گل داشت با این حال فرصتهای ما نسبت به حریف بهتر بود. یکبار دیگر به بازیکنانم به خاطر شجاعتی که از خود نشان دادند، تبریک می گویم. این موضوع مرا برای آینده خوشبین می کند.

 

وی افزود: فکر می کنم دفاع ما امروز عالی کار کرد. پیکان تا امروز موثرترین بازیکن لیگ بوده است و منطقی است که خط حمله خوبی داشت. آنها دو سه شانس خوب گلزنی هم ایجاد کردند. شانس دیگر پیکان این بود که یک بازیکن بیشتر داشت. آنها فقط در دقیقه آخر با یک بازیکن بیشتر یک موقعیت خلق کردند.

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که تا چه زمانی روند گل نزدن های بازیکنان پرسپولیس ادامه دارد؟ گفت: گلزن باید مادرزاد گلزن باشد. مهدی طارمی بهترین گلزن تیم ما است. او تمام تابستان با ما نبوده و وقتی از ترکیه برگشت، از ۴ ماه، سه ماه را در تیم ملی بود. طبیعی است که او آمادگی صد درصد را ندارد.

 

برانکو درباره اینکه به جای طارمی به دنبال یک مهاجم شش دُنگ خارجی می گشت ولی نتوانست مهاجمی گلزن جذب کند، تاکید کرد: مهاجم خوب را نمی شد به سادگی پیدا کرد. اگر اینقدر ساده بود که الان همه ما بهترین مهاجمان را داشتیم. نمی دانم منظور شما چیست. ما پیش از فصل پیشنهاداتی برای مهاجمان داشتیم ولی معیارهایی که من و پرسپولیس داریم، معیارهای بالایی است. این را هم باید درک کنیم که محدودیت مالی هم داریم وگرنه اگر می شد با ۱۰۰ هزار دلار یک مهاجم پیدا کرد، که این مشکل حل می شد. مهاجمان خوب بالای یک میلیون دلار هستند. ما هم مجبور بودیم با توجه به شرایط، اقدام کنیم.

 

وی در خصوص اینکه «گادوین منشا» مهاجمم پیکان با ۱۰۰ هزار دلار به پیکان آمده ولی «پریموف» با ۳۰۰ هزار دلار به پرسپولیس آمده و اصلا کارایی نداشته، تصریح کرد : نمی دانم کدام بازیکن کجا رفته است. ما پریموف را نسبت به شرایط آن موقع خود گرفتیم. طارمی هم هفت روز قبل از شروع لیگ به ما اضافه شد. مهاجم پیکان هم ۲۰ روز بعد از شروع لیگ آمد. اینها مسائلی است که می شود بعضی از آنها را حل کرد.

 

سرمربی پرسپولیس درباره اخراج محمد انصاری و اینکه آیا فکر نمی کند دستش روی نیمکت در خط دفاع و حمله خالی است، گفت: هر بازی شرایط خودش را دارد. طبیعی است با اخراج انصاری داستان کلا عوض شد. یکسری ایده ها که قبلا برای انجام کار داشتیم، کنار زدیم. ضمن اینکه امید عالیشاه هم مصدوم بود. با وجود این، ما باید امروز پیروز می شدیم. البته امروز می شد در دقیقه آخر هم بازنده باشیم ولی قبل از آن یک فرصت توسط طارمی به دست آوردیم. شاید هم آن صحنه پنالتی بود چون به نظر می رسید توپ به دست مدافع حریف خورده است.

 

برانکو در خصوص اینکه پرسپولیس نمی تواند بعد از توقف لیگ، برنده باشد، گفت: نیازی نیست بیشتر از این تکرار کنم که تعطیلات لیگ خوب نیست. دوباره باید از نو تمام کارها را شروع کنیم. شما راه حلی برای این موضوع دارید؟

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه