برانکو: بازیکنان ناامید را با خودمان نمی‌بریم/باید از موقعیت‌های نیم‌بند هم استفاده کنیم. تاریخ انتشار : دوشنبه, 06 شهریور 1396 21:31. سرمربی پرسپولیس می‌گوید در بازی رفت مقابل الاهلی نشان دادند که چیزی از تیم حریف کمتر ندارند. به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی شش گله در دیدار دوستانه مقابل خوشه طلایی ساوه درباره دیدار رفت پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی ما مقابل الاهلی سطح بالایی داشت. این بازی در شرایط سختی از نظر ...

برانکو: بازیکنان ناامید را با خودمان نمی‌بریم/باید از موقعیت‌های نیم‌بند هم استفاده کنیم

تاریخ انتشار : دوشنبه, 06 شهریور 1396 21:31


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,برانکو

سرمربی پرسپولیس می‌گوید در بازی رفت مقابل الاهلی نشان دادند که چیزی از تیم حریف کمتر ندارند.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی شش گله در دیدار دوستانه مقابل خوشه طلایی ساوه درباره دیدار رفت پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی ما مقابل الاهلی سطح بالایی داشت. این بازی در شرایط سختی از نظر آب و هوایی برگزار شد. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم که بعد از نتیجه دو بر صفر توانستند با انرژی و تمرکز خوب به بازی برگردند. ما صددرصد لیاقت این نتیجه را داشتیم.

 

او افزود: بازی رفت نیمه اول مرحله یک چهارم نهایی بود و بازی دوم برای هر دو تیم یا همه چیز دارد یا هیچ چیزی برای دو تیم نخواهد داشت. ما نشان دادیم آنها بهتر از ما نیستند و در بازی برگشت نمایش بهتری خواهیم داشت.

 

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان ناامید را با خودش به ابوظبی نمی‌برد، گفت: ما بعد از گل زودهنگامی که در بازی رفت خوردیم ساده نبود که به بازی برگردیم. در این سطح از فوتبال اگر شانس نیم‌بند هم گیرمان بیاید باید گل بزنیم.

 

برانکو درباره انتقاداتی که نسبت به عملکرد محسن ربیع‌خواه در دیدار رفت مرحله یک‌چهارم شد، گفت: مشکل ما هافبک دفاعی نبود بلکه هافبک‌های نفوذی ما خوب کار نکردند دلیل آن هم این بود که برای دفاع برنمی‌گشتند و ربیع‌خواه تنها در میانه میدان می‌ماند.

 

او درباره تعویض‌هایش در دیدار مقابل الاهلی اظهار کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ترکیب اصلی بستگی به تیم حریف و خودمان دارد. طبیعی است که تلاش می‌کنیم بهتر از قبل شویم. تعویض‌ها همچنین بستگی به نتایج و وضعیت بازیکنان دارد. ما امسال نیمکت قوی‌تری داریم همچنین از سیدجلال حسینی، شایان مصلح و... استفاده نکردیم.

 

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط مسلمان جهت حضور در دیدار برگشت مقابل الاهلی تصریح کرد: مسلمان مشغول فیزیوتراپی است و خواهیم دید کی به میادین بازمی‌گردد.

 

برانکو درباره فشاری که به تیم الاهلی پس از ناتوانی در حفظ نتیجه مقابل پرسپولیس وارد شد، گفت: همانطور که گفتم هر کس در تیم بزرگی حضور داشته باشد تحت فشار است. قطعا بازگشت ما به بازی اعتماد به نفس بازیکنان ما را بالاتر می‌برد و آنها به این باور می‌رسند که بازیکنان الاهلی بهتر از ما نیستند.

 

او در ادامه درباره تاریخ برگزاری دیدار گسترش فولاد و پرسپولیس بیان کرد: ما بازی می‌کنیم چون چاره دیگری هم نداریم. می‌خواستیم دو، سه روز پیش به میدان برویم ولی شرایط مهیا نبود. صددرصد بازیکنان ما خسته خواهند بود ولی چاره‌ای نیست و باید در تاریخ شانزدهم شهریور برابر گسترش فولاد به میدان برویم.

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا اولتیماتوم به علیرضا منصوریان باعث استرس و فشار در تیمش می‌شود، اظهار کرد: من خودم را درگیر مشکلات باشگاه‌ها نمی‌کنم. تمرکز من روی تیم خودم است. همه آنهایی که در پرسپولیس، استقلال و سپاهان حضور دارند باید آمادگی هرگونه فشاری را داشته باشند.

 

برانکو درباره شرایط کمال کامیابی‌نیا تصریح کرد: اینها مسائلی است که در هر جمعی حتی جمع خانوادگی رخ می‌دهد. این مشکلات جدی نیستند.

 

او همچنین درباره سفرش به چین برای حضور در همایش کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: من برنامه دارم که به این همایش بروم. اگر فردا ویزایم آماده شود به چین سفر می‌کنم.

 

سرمربی پرسپولیس در پایان درخصوص دیدار پنجشنبه ایران مقابل کره‌جنوبی اظهار کرد: مهمترین مساله این است که تیم ملی صعود کرده است در نتیجه بازی‌های آخر می‌تواند دیدارهای خوب تدارکاتی برای ایران در راه شرکت در جام‌جهانی باشد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه