تاریخ انتشار : سه شنبه, 03 اسفند 1395 14:09. رسانه عربستانی از مکالمه کوتاه سرمربیان کروات و آرژانتینی تیم‌های پرسپولیس و الهلال پس از پایان نشست خبری پیش از بازی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد. به گزارش خبرآنلاین؛ رامون دیاس، سرمربی تیم الهلال عربستان پس از پایان نشست خبری‌اش پیش از بازی برابر پرسپولیس به‌صورت اتفاقی با برانکو ایوانکوویچ مواجه شد. در این رویارویی چنددقیقه‌ای سرمربی کروات پرسپولیس به رامون دیاس گفت: به‌لطف کارم در فوتبال عربستان و مربیگری تیم الاتفاق شناخت خوبی از الهلال و بازیک ...

برانکو به سرمربی الهلال چه گفت؟

تاریخ انتشار : سه شنبه, 03 اسفند 1395 14:09


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,برانکو

رسانه عربستانی از مکالمه کوتاه سرمربیان کروات و آرژانتینی تیم‌های پرسپولیس و الهلال پس از پایان نشست خبری پیش از بازی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

  به گزارش خبرآنلاین؛ رامون دیاس، سرمربی تیم الهلال عربستان پس از پایان نشست خبری‌اش پیش از بازی برابر پرسپولیس به‌صورت اتفاقی با برانکو ایوانکوویچ مواجه شد. در این رویارویی چنددقیقه‌ای سرمربی کروات پرسپولیس به رامون دیاس گفت: به‌لطف کارم در فوتبال عربستان و مربیگری تیم الاتفاق شناخت خوبی از الهلال و بازیکنانش دارم. امیدوارم بازی قدرتمندی را شاهد باشیم و هر دو تیم پرسپولیس و الهلال شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا دارند.

 

تیم‌های پرسپولیس تهران و الهلال ریاض ساعت 18:30 دقیقه امروز (سه‌شنبه) در اولین بازی گروه D لیگ قهرمانان آسیا به‌میزبانی تیم ایرانی در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط، پایتخت عمان به مصاف هم می‌روند. در دیگر بازی این گروه تیم الریان قطر در دوحه میزبان الوحده امارات است. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه