برانکو و خصلت جدید؛ تعویض طلایی!. تاریخ انتشار : جمعه, 17 شهریور 1396 15:46. پرسپولیس روز گذشته در حالی بر گسترش فولاد غلبه کرد که تعویض‌ها، نقش بسزایی در رقم خوردن این نتیجه داشتند. به گزارش "ورزش سه"، برانکو در دو بازی اخیر برخلاف گذشته، زودتر تعویض می کند و بازیکنان جایگزین هم موثر واقع می شوند. در مقابل الاهلی، بشار رسن و گادوین منشا پس از ورود به میدان روند بازی را تغییر دادند و با تاثیر مثبت روی هر دو گل، پروژه فرار از شکست را برای پرسپولیس تکمیل کردند. عصر پنج شنبه در بنیان دیزل هم و ...

برانکو و خصلت جدید؛ تعویض طلایی!

تاریخ انتشار : جمعه, 17 شهریور 1396 15:46


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,برانکو

پرسپولیس روز گذشته در حالی بر گسترش فولاد غلبه کرد که تعویض‌ها، نقش بسزایی در رقم خوردن این نتیجه داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، برانکو در دو بازی اخیر برخلاف گذشته، زودتر تعویض می کند و بازیکنان جایگزین هم موثر واقع می شوند. در مقابل الاهلی، بشار رسن و گادوین منشا پس از ورود به میدان روند بازی را تغییر دادند و با تاثیر مثبت روی هر دو گل، پروژه فرار از شکست را برای پرسپولیس تکمیل کردند.

 

عصر پنج شنبه در بنیان دیزل هم وظیفه تغییر جریان بازی و کسب 3 امتیاز برعهده تعویضی ها بود. این بار طارمی و مسلمان در اواسط نیمه دوم به میدان آمدند و پرسپولیس، با یک پاس گل مسلمان و یک گل و پاس گل طارمی، گسترش فولاد را در خانه گلباران کرد.

 

سرمربی کروات تیم پرسپولیس پیشتر، تعویض ها را به دقایق پایانی بازی موکول می کرد و کارشناسان منتقد سرسخت این خصلت برانکو بودند اما او در این فصل باتوجه به نیمکت قوی، زودتر دست به تغییر میزند و بازیکنان تعویضی هم سرنوشت بازی را به نفع پرسپولیس عوض می کنند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه