برانکو یازده بازیکن خود را چطور به زمین خواهد فرستاد؟ / ابهام در خط هافبک. تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 08:17. چیده شدن خط هافبک پرسپولیس در بازی امروز با ابهام مواجه است. به گزارش خبرآنلاین؛ بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب پرسپولیس باعث شده تا برانکو دوباره همه بازیکن های اصلی خودش را داشته باشد. البته که در مورد کمال کامیابی نیا هنوز ابهام وجود دارد. چرا که در بازی رفت مصدومیت او از ناحیه کتف دوباره برگشت و هرچند خودش گفته می تواند بازی کند، اما مشخص نیست برانکو از او در ترکیب ا ...

برانکو یازده بازیکن خود را چطور به زمین خواهد فرستاد؟ / ابهام در خط هافبک

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 ارديبهشت 1397 08:17


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , برانکو
چیده شدن خط هافبک پرسپولیس در بازی امروز با ابهام مواجه است. 

به گزارش خبرآنلاين؛ بازگشت سيدجلال حسيني به تركيب پرسپوليس باعث شده تا برانكو دوباره همه بازيكن هاي اصلي خودش را داشته باشد. البته كه در مورد كمال كاميابي نيا هنوز ابهام وجود دارد. چرا كه در بازي رفت مصدوميت او از ناحيه كتف دوباره برگشت و هرچند خودش گفته مي تواند بازي كند، اما مشخص نيست برانكو از او در تركيب استفاده كند يا خير؟ با اين وضعيت برانكو بايد يك بازيكن جايگزين در پست هافبك دفاعي براي كمال داشته باشد.

 

با وجود مصدوميت ربيع خواه، نوراللهي چند بازي است كه فيكس شده و حالا مشخص نيست در كنار او كمال بازي كند يا برانكو دوباره ماهيني را در پست غيرتخصصي بازي دهد. با توجه به اينكه برانكو ديگر قصد استفاده از ٤-٤-٢ لوزي ندارد و بعيد است براي اين بازي مهم تصميمي غير از اين بگيرد. پس فرضيه حضور مسلمان از قبل هم بعيد تر است و حتي بشار رسن هم احتمالا فرصت فيكس بازي كردن را ندارد. همچنين با توجه به عملكرد منشا در بازي هاي اخير احتمالا چهار نفر خط جلو پرسپوليس هم طبق معمول فرشاد احمدزاده، وحيد اميري، سيامك نعمتي و گادوين منشا باشند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه