تاریخ انتشار : جمعه, 04 اسفند 1396 16:49. سرمربیان تیم های سپیدرود رشت و سایپا تهران قبل از دیدار این دو تیم برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و به کدورت ها پایان دادند. به گزارش مهر، هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر از ساعت 15 امروز با دیدار تیم های سپیدرود و سایپا در رشت آغاز شد که این دیدار جدال تفکرات دو کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران بود. علی دایی و علی کریمی که سالها در تیم ملی کنار یکدیگر بازی کرده بودند پس از کدورت هایی که در سالهای پس از فوتبال داشتند، امروز برخورد گرمی با ...

برخورد گرم علی کریمی و علی دایی/ پایانی بر اختلافات دو کاپیتان

تاریخ انتشار : جمعه, 04 اسفند 1396 16:49


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربیان تیم های سپیدرود رشت و سایپا تهران قبل از دیدار این دو تیم برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و به کدورت ها پایان دادند.

به گزارش مهر، هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر از ساعت 15 امروز با دیدار تیم های سپیدرود و سایپا در رشت آغاز شد که این دیدار جدال تفکرات دو کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران بود.

 

علی دایی و علی کریمی که سالها در تیم ملی کنار یکدیگر بازی کرده بودند پس از کدورت هایی که در سالهای پس از فوتبال داشتند، امروز برخورد گرمی با یکدیگر انجام دادند و با روبوسی به کدورت ها پایان دادند.

 

قبل از شروع این دیدار علی کریمی به سمت نیمکت سایپا رفت و ضمن برخورد گرم با نیمکت نشینان این تیم، علی دایی را در آغوش گرفت و سپس با گرفتن عکس یادگاری به کدروت ها پایان دادند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه