بررسی حضور ایران در پنجمین جام جهانی از نظر sportnews. تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 خرداد 1397 11:09. یک سایت آلمانی در گزارشی به بررسی حضور تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه پرداخته است. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت sportnews، تیم ملی فوتبال ایران باید از چندی دیگر رقابت خود را در گروه دوم جام جهانی روسیه در این کشور آغاز کند. به همین خاطر رسانه آلمانی در گزارشی درباره حضور ملی پوشان ایرانی در جام جهانی نوشت: صعود قدرتمندانه تیم ملی ایران به جام جهانی روسیه باعث شد تا امیدواری زیادی به حضور ...

بررسی حضور ایران در پنجمین جام جهانی از نظر sportnews

تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 خرداد 1397 11:09


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,جام جهانی
یک سایت آلمانی در گزارشی به بررسی حضور تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه پرداخته است. 

 به گزارش ایسنا و به نقل از سایت sportnews، تیم ملی فوتبال ایران باید از چندی دیگر رقابت خود را در گروه دوم جام جهانی روسیه در این کشور آغاز کند. به همین خاطر رسانه آلمانی در گزارشی درباره حضور ملی پوشان ایرانی در جام جهانی نوشت: صعود قدرتمندانه تیم ملی ایران به جام جهانی روسیه باعث شد تا امیدواری زیادی به حضور ایران در این دوره از رقابت ها وجود داشته باشد. در واقع ملی پوشان ایرانی موفق شدند به ۱۲ برد و ۶ تساوی در انتخابی جام جهانی در قاره آسیا دست یابند و بدون اینکه شکست بخورند راهی جام جهانی روسیه شوند.

 

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران بعد از قرعه کشی تیمش در این رقابت ها و هم گروهی با اسپانیا، پرتغال و مراکش گفت: همه می دانند که در گروه سختی در جام جهانی قرار گرفتیم و وظیفه ما است که بهتر از قبل عمل کنیم تا بتوانیم حضور شایسته‌ای در جام جهانی روسیه داشته باشیم.

 

تیم ملی فوتبال ایران تاکنون از ۴ دوره حضور خود در جام جهانی تنها به یک برد دست یافته است و موفق شد در سال ۹۸ در جام جهانی فرانسه تیم ملی آمریکا را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. این تنها بردی است که کشوری فوتبال خیز چون ایران به آن می بالد و ۸۰ میلیون ایرانی اکنون امیدوار هستند که تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ بار دیگر بتواند نتیجه شایسته ای به دست بیاورد و طعم برد را بچشد.

 

تیم ملی فوتبال ایران در حال حاضر در ترکیه به سر می برد و قرار است دیدار دوستانه ای را با تیم ملی ترکیه در این کشور انجام دهد و در ادامه خود را برای حضور در روسیه برای جام جهانی آماده خواهد کرد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه