تاریخ انتشار : شنبه, 09 آبان 1394 15:50. جری بنگستون، مهاجم هندوراسی پرسپولیس با گلی که در ثانیه های پایانی دیدار دیروز مقابل استقلال به ثمر رساند، نام خود را در تاریخ دربی های پایتخت ثبت کرد. او که در ابتدای حضورش در پرسپولیس با انتقادهایی هم روبرو شد، حالا با گلی که در دربی به ثمر رسانده، در ادامه فصل می تواند با اعتماد به نفس بیشتری برای قرمزها به میدان برود. گفتگوی اختصاصی او را با سایت ورزش سه در ادامه بخوانید:. اولین دربی و اولین گل، چه احساسی از زدن این گل دارید؟ به یاد دارید چگونه ت ...

بنگستون: گلم اتفاقی بود

تاریخ انتشار : شنبه, 09 آبان 1394 15:50


اخبار,اخبار ورزشی,جری بنگستون

جری بنگستون، مهاجم هندوراسی پرسپولیس با گلی که در ثانیه های پایانی دیدار دیروز مقابل استقلال به ثمر رساند، نام خود را در تاریخ دربی های پایتخت ثبت کرد.

او که در ابتدای حضورش در پرسپولیس با انتقادهایی هم روبرو شد، حالا با گلی که در دربی به ثمر رسانده، در ادامه فصل می تواند با اعتماد به نفس بیشتری برای قرمزها به میدان برود. گفتگوی اختصاصی او را با سایت ورزش سه در ادامه بخوانید:

اولین دربی و اولین گل، چه احساسی از زدن این گل دارید؟ به یاد دارید چگونه توپ را وارد دروازه استقلال کردید؟
 از اولین بازی خودم در دربی خاطره بسیار خوبی برایم باقی ماند. احساس فوق العاده ای دارم. از این گل بسیار خوشحالم چون کمک کرد از یک شکست تلخ به یک تساوی برسیم. بسیار خوشحالم که هواداران پرسپولیس را با گلم شاد کردم.

 واقعا توپ چگونه در آن دقیقه وارد دروازه شد؟
شاید همه چیز اتفاقی بود اما این گل نتیجه فشار فراوان ما روی دروازه استقلال در دقایق پایانی بود و خوشبختانه نتیجه هم داد.

استقلالی ها معتقدند که داور نباید 5 دقیقه وقت اضافه می گرفت. در این زمینه چه نظری دارید؟
حقیقت اینکه من هرگز در مورد مسائل داوری اظهارنظر نمی کنم. بهتر است داوران خود در این زمینه نظر بدهند.

وقتی در حال ورود به زمین بودید، فکر می کردید بتوانید به اسقلال گل بزنید؟ فکر می کردید مدافعان اسقلال در نهایت مغلوب شما شوند؟
استقلال تیم بزرگی است و مدافعان خوبی هم دارد. مسلما با هدف گلزنی وارد زمین شدم. وقتی توپ به من رسید فقط به اینکه آن را وارد دروازه کنم فکر می کردم و خوشبختانه توپ پس از برخورد به دروازه بان بار دیگر به من رسید و وارد دروازه شد.احساس بی نظیری را تجربه کردم.

 

اخبار,اخبار ورزشی,جری بنگستون


تا بدینجا با مدافعان زیادی در لیگ ایران برخورد داشته اید؛ نظرتان در مورد کیفیت مدافعان استقلال چیست؟
اشاره کردم که استقلال بازیکنان بز��گ و باکیفیتی دارد و مدافعان این تیم هم بسیار خوب بازی کردند. خوشحالم که در نهایت با استفاده از یک اشتباه آنها به گل رسیدیم.

در ایران تو را به نام های مختلفی صدا می کنند؛ تلفظ صحیح نام شما چیست؟
مرا فقط جری بنگستون صدا کنید.

شما اولین بازیکن هندوراسی در فوتبال ایران هستید؛ پس از گذشته سه ماه، شرایط شما در ایران چگونه است؟
بسیار خوب. در ابتدا مشکلاتی وجود داشت اما به تدریج در حال مطابقت خودم با ایران و فوتبال کشورتان هستم. همه چیز خوب پیش می رود.

 ارتباط شما با سایر بازیکنان پرسپولیس چگونه است؟ از سبک بازی کدام بازیکن بیشتر خوشتان می اید؟
ارتباط من با سایر بازیکنان تیم بسیار عالی است. ما همه مثل اعضای یک خانواده هستیم. نمی توانم از بازیکن خاصی نام ببرم. از نظر من بازیکنان پرسپولیس جزو بهترین ها هستند و از بازی کنار همه ی آنها لذت می برم.

 

اخبار,اخبار ورزشی,جری بنگستون


چرا همچنان زبان اسپانیایی شما قوی تر از انگلیسی است؟ چند کلمه فارسی یاد گرفته اید؟
به این دلیل که هیچگاه به مدت طولانی در کشوری غیر اسپانیایی زبان حضور نداشته ام یا اگر بوده ام مرتب در حال رفت و آمد به کشورم برای حضور در بازی های ملی یا دیدار با خانواده بوده ام. لغات فارسی اندکی هم یاد گرفته ام ولی به تدریج بیشتر با زبان شما آشنا خواهم شد.

نام تو به عنوان گلزن دربی وارد تاریخ فوتبال ایران شد. فکر می کنید دستاوردهای بزرگتری مثل رسیدن به آقای گلی یا کسب عنوان قهرمانی با پرسپولیس در ایران خواهید داشت؟
نمی توان از حالا پیش بینی کرد؛ چون هنوز بازی های زیادی باقی مانده است. امیدوارم همچنان به روند گلزنی برای پرسپولیس ادامه دهم. دوست دارم با گل هایم به تیم کمک کنم به اهدافش برسد. می خواهم آقای گل شوم و با پرسپولیس هم قهرمان لیگ اما باید دید در ادامه چه پیش می آید.

اخبار ورزشی - ورزش سه

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه