بهترین گزینه جایگزینی نیمار از نگاه رونالدینیو. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 12 مرداد 1396 22:02. ستاره سابق بارسلونا از بهترین گزینه برای جایگزینی نیمار در آبی اناری‌ها سخن به میان آورد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از دیلی میرر، هواداران بارسلونا به مثلث قدرتمند خط حمله خود چند سالی بود که عادت کرده بودند اما این مثلث با جدایی نیمار به هم ریخت. بارسلونا به دنبال جانشینی شایسته برای نیمار در خط حمله خود است. رونالدینیو، ستاره سابق آبی اناری ها از بازیکنی سخن به میان آورد که می‌تواند گزینه خوبی ب ...

بهترین گزینه جایگزینی نیمار از نگاه رونالدینیو

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 12 مرداد 1396 22:02


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,رونالدینیو

ستاره سابق بارسلونا از بهترین گزینه برای جایگزینی نیمار در آبی اناری‌ها سخن به میان آورد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از دیلی میرر، هواداران بارسلونا به مثلث قدرتمند خط حمله خود چند سالی بود که عادت کرده بودند اما این مثلث با جدایی نیمار به هم ریخت.

 

بارسلونا به دنبال جانشینی شایسته برای نیمار در خط حمله خود است.

 

رونالدینیو، ستاره سابق آبی اناری ها از بازیکنی سخن به میان آورد که می‌تواند گزینه خوبی برای جایگزینی نیمار باشد. او گفت‌: عملکرد کوتینیو در دو سه سال اخیر به خوبی نشان داده که او بازیکن باکیفیت و توانایی است و فکر می‌کنم که گزینه شایسته‌ای برای جایگزینی نیمار خواهد بود اما بارسلونا به خوبی می‌داند که لیورپول به راحتی این ستاره خود را نخواهد فروخت و باید رقم بالایی برای جذب او پرداخت شود.

 

بعید به نظر می‌رسد که لیورپول اجازه جدایی را به کوتینیو بدهد چرا که کلوپ در جدیدترین اظهار نظر خود تاکید کرد که کوتینیو یکی از عناصر کلیدی تیمش است و بارسلونا باید بی خیال او شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه