به جا مانده از جلسه چند روز پیش استقلالی‌ها/منصوریان به افتخاری: مگر قرارداد ما سه ساله نیست؟. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 09 شهریور 1396 11:40. علیرضا منصوریان سرمربی استقلال تحت فشار است. به گزارش خبرآنلاین؛ این باشگاه تصمیم گرفته تا به او فرصت کمی بدهد. منصوریان اگر در دو بازی آینده استقلال موفق نباشد، از کار برکنار می شود. هیات مدیره با وجود قرارداد این مربی، به خاطر نتایجی که منصوریان گرفته سعی دارد او را تحت فشار بگذارد. منصوریان گویا در این زمینه با افتخاری صحبت هایی کرده و مدیرعامل ا ...

به جا مانده از جلسه چند روز پیش استقلالی‌ها/منصوریان به افتخاری: مگر قرارداد ما سه ساله نیست؟

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 09 شهریور 1396 11:40


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , منصوریان

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال تحت فشار است. 

به گزارش  خبرآنلاین؛ این باشگاه تصمیم گرفته تا به او ف��صت کمی بدهد. منصوریان اگر در دو بازی آینده استقلال موفق نباشد، از کار برکنار می شود. هیات مدیره با وجود قرارداد این مربی، به خاطر نتایجی که منصوریان گرفته سعی دارد او را تحت فشار بگذارد. منصوریان گویا در این زمینه با افتخاری صحبت هایی کرده و مدیرعامل استقلال هم به او گفته نمی توانسته بیش از این از او حمایت کند.

 

در جلسه هیات مدیره افتخاری می گوید به منصوریان تا دربی فرصت دهند ولی اعضای هیات مدیره با این مسئله مخالفت کردند. منصوریان پس از جلسه به افتخاری گفته است: «ظاهرا فراموش کرده اند سال گذشته با من قراردادی سه ساله امضا کردند. من تا هفته ششم با استقلال قرارداد نبسته ام که اینطور تیم را تحت فشار گذاشته اند.» در همین حال همه بازیکنان استقلال پشت منصوریان قرار گرفته اند. در تمرین روز دوشنبه استقلال هم سوژه همین اتفاق بود. بازیکنان هم به منصوریان اعلام کردند همه پشت او هستند و کاری می کنند که تلاش ها برای برکناری اش بی نتیجه باقی بماند. 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه