تاریخ انتشار : پنج شنبه, 07 آبان 1394 12:17. دبیر بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: «کاری می کنم که فردوسی‌پور متوجه شود که ادعاهای یک خارجی پایان هر نکته‌ای نبوده و حواس داخلی‌ها هم جمع است. عادل فردوسی‌پور بامداد سه‌شنبه در برنامه 90 از کارلوس کی‌روش پرسید: «این آدمی که به آن اشاره داری دبیر کمیته بازاریابی نیست؟ همان آقایی که در ابتدای حضور شما در ایران همکاری نزدیکی با شما داشت. ». آنهایی که تماشاگر برنامه 90 و شنونده حرف‌های فردوسی‌پور بودند، خیلی زود متوجه شدند که منظور مجری قدیمی‌ترین و ...

به موقع تکلیف عادل و 90 را روشن می کنم / آقای مترجم نصف شب در خانه کی روش چه کار داشتی

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 07 آبان 1394 12:17


اخبار,اخبار ورزشی,کی روش

دبیر بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: «کاری می کنم که فردوسی‌پور متوجه شود که ادعاهای یک خارجی پایان هر نکته‌ای نبوده و حواس داخلی‌ها هم جمع است.

عادل فردوسی‌پور بامداد سه‌شنبه در برنامه 90 از کارلوس کی‌روش پرسید: «این آدمی که به آن اشاره داری دبیر کمیته بازاریابی نیست؟ همان آقایی که در ابتدای حضور شما در ایران همکاری نزدیکی با شما داشت.»

آنهایی که تماشاگر برنامه 90 و شنونده حرف‌های فردوسی‌پور بودند، خیلی زود متوجه شدند که منظور مجری قدیمی‌ترین و پرتماشاگرترین برنامه فوتبالی دوشنبه شب‌ها عباس ترابیان است که کی‌روش در نهایت تعجب آن را رد کرده و گفت: «منظور من دبیرکل فدراسیون علیرضا اسدی است.»

البته این اشاره دلیلی نشد که ترابیان از کنار این ماجرا به راحتی رد شود و در گفتگویی اعلام کرد: «اگر چه هر کس دیگر جای من بود از کنار این ماجرا می‌گذشت اما من این کار را نکرده و به موقع جواب فردوسی‌پور را خواهم داد.»

ترابیان در ادامه یادآور شد: «فردوسی‌پور خیلی چیزها را فراموش کرده است. بابت همین باید مسایلی را یادآور شوم. آقایان برنامه‌ریزی می‌کنند، مترجم را در آن ساعات شبانه هماهنگ می‌کنند تا به برنامه و هدف دلخواه خود برسند. حالا شما بعد از ظهر از این مترجم سراغ سرمربی تیم‌ملی را بگیرید، اعلام می‌کند دسترسی ندارم.»

ترابیان در ادامه اضافه کرد: «با این حال برنامه ویژه‌ای برای فردوسی‌پور و برنامه‌اش دارم. برنامه‌ای که نمی‌خواهم به صورت گفتگو باشد و مقاله‌ای درباره 90، هدف‌گیری‌هایش و درآمدهای مالی آن تنظیم خواهم کرد تا فردوسی‌پور متوجه شود که ادعاهای یک خارجی پایان هر نکته‌ای نبوده و حواس داخلی‌ها هم جمع است.»

رییس سابق کمیته فوتسال و دبیر بازاریابی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چه زمانی این مقاله را تنظیم خواهد کرد، گفت: «به موقع تکلیف عادل و این کارهایش را در برنامه 90 روشن می‌کنم.»

اخبار ورزشی - جام نیوز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه