تاریخ انتشار : یکشنبه, 29 فروردین 1395 14:50. نشریه آلمانی بیلد مدعی شد آقای خاص قراردادی سه ساله با شیاطین‌سرخ بسته است. به گزارش خبرآنلاین؛ برخی رسانه‌های انگلیسی امروز خبر دادند اگر منچستریونایتد تا پایان فصل نتواند ژوزه مورینیو را به خدمت بگیرد، اورتون تلاش خواهد کرد وی را به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کند. با این حال نشریه آلمانی «بیلد» در شماره امروز خود خبر داد که مورینیو با منچستریونایتد قراردادی سه ساله به امضا رسانده و تا ماه ژوئن 2019 هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت. «بیلد» ...

بیلد مدعی شد : مورینیو با منچستریونایتد قرارداد بسته است

تاریخ انتشار : یکشنبه, 29 فروردين 1395 14:50


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,مورینیو

نشریه آلمانی بیلد مدعی شد آقای خاص قراردادی سه ساله با شیاطین‌سرخ بسته است.

به گزارش خبرآنلاین؛ برخی رسانه‌های انگلیسی امروز خبر دادند اگر منچستریونایتد تا پایان فصل نتواند ژوزه مورینیو را به خدمت بگیرد، اورتون تلاش خواهد کرد وی را به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کند.

با این حال نشریه آلمانی «بیلد» در شماره امروز خود خبر داد که مورینیو با منچستریونایتد قراردادی سه ساله به امضا رسانده و تا ماه ژوئن 2019 هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت. «بیلد» این خبر را با تیتر «مورینیو، سرمربی جدید شواین‌اشتایگر» اعلام کرد و با اطمینان کامل نوشت که این اتفاق رخ داده است.

در ادامه این گزارش آمده که اولین بازیکنی که مورینیو در این تابستان به دنبال اضافه کردنش به ترکیب منچستریونایتد خواهد بود، زلاتان ابراهیموویچ سوئدی است که در پایان فصل جاری قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن فرانسه به پایان خواهد رسید.

عملکرد نه‌چندان خوب شیاطین سرخ در فصل جاری، سران این باشگاه انگلیسی را به فکر اخراج لوئیز فن‌خال انداخته است. منچستریونایتد در حال حاضر در رده پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر ایستاده و در تلاش است سهیمه حضور در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

آقای خاص این روزها منزلش را در لندن برای فروش گذاشه است و همچنین رفتارش با مردم صمیمانه تر شده است

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه