تابوی شکست دادن پرسپولیس برای تیم‌های داخلی شکسته می‌شود؟. تاریخ انتشار : شنبه, 08 مهر 1396 08:58. شکست پرسپولیس مقابل الهلال شاید نوید یک امیدواری برای تیم‌های لیگ‌برتری باشد. به گزارش خبرآنلاین؛ عملکرد پرسپولیس طی دو فصل گذشته لیگ برتر که با یک نایب‌قهرمانی و قهرمانی همراه شد، باعث شده حتی پیش از شروع این فصل نیز از پرسپولیس به عنوان اصلی‌ترین مدعی قهرمانی در لیگ هفدهم یاد شود. قرمزها این فصل را هم خوب شروع کردند و پشت سر شگفتی‌سازی‌های پارس‌جم و پدیده به فکر برگشتن به صدر و ماندن در آنجا ...

تابوی شکست دادن پرسپولیس برای تیم‌های داخلی شکسته می‌شود؟

تاریخ انتشار : شنبه, 08 مهر 1396 08:58


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,پرسپولیس

شکست پرسپولیس مقابل الهلال شاید نوید یک امیدواری برای تیم‌های لیگ‌برتری باشد.

 به گزارش خبرآنلاین؛ عملکرد پرسپولیس طی دو فصل گذشته لیگ برتر که با یک نایب‌قهرمانی و قهرمانی همراه شد، باعث شده حتی پیش از شروع این فصل نیز از پرسپولیس به عنوان اصلی‌ترین مدعی قهرمانی در لیگ هفدهم یاد شود. قرمزها این فصل را هم خوب شروع کردند و پشت سر شگفتی‌سازی‌های پارس‌جم و پدیده به فکر برگشتن به صدر و ماندن در آنجا هستند. اما شکست تیم برانکو برابر الهلال در دور رفت نیمه‌نهایی لیگ‌قهرمانان یک امیدواری جالبی به سایر تیم‌های لیگ‌برتر می‌دهد.

 

پرسپولیس فصل گذشته در بازی‌های بسیار کمی شکست خورد و بهترین آمار از این حیث را برای خود کرد. در این فصل هم فقط یک شکست برابر پیکان داشته. اما باخت سنگین مقابل الهلال شاید این تابو را برای تیم‌های لیگ‌برتری بشکند که پرسپولیس هم می‌تواند شکست بخورد. اتفاقی که کار شاگردان برانکو را در ادامه راه بسیار سخت خواهد کرد. چرا که اگر ��رس تیم‌های لیگ‌برتری از تیم قدرتمند برانکو بریزد، پرسپولیسی‌ها تلاش زیادی باید برای بازگشت دوباره به فرم اصلی خود داشته باشند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه