تاج: در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه زندگی هستیم، نه گروه مرگ. تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 اردیبهشت 1397 12:48. رییس فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان به مسابقه‌های قهرمانی آسیا در تایلند با اشاره به حضور موفق زنان در دومین دوره حضورشان در مسابقه‌های قهرمانی آسیا گفت: امیدوارم همانند دوره اول تیم ملی فوتسال بانوان به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. به گزارش ایسنا، مهدی تاج صبح یک‌شنبه در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان که در هتل آکادمی ملی فوتبال در حال برگزاری است افزود: خوشحالیم ک ...

تاج: در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه زندگی هستیم، نه گروه مرگ

تاریخ انتشار : یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 12:48


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تاج
رییس فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان به مسابقه‌های قهرمانی آسیا در تایلند با اشاره به حضور موفق زنان در دومین دوره حضورشان در مسابقه‌های قهرمانی آسیا گفت: امیدوارم همانند دوره اول تیم ملی فوتسال بانوان به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. 

به گزارش ایسنا، مهدی تاج صبح یک‌شنبه در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان که در هتل آکادمی ملی فوتبال در حال برگزاری است افزود: خوشحالیم که در جام جهانی همه تیم‌هایی که به جام جهانی راه پیدا کرده‌اند بهترین شرایط را دارند. من اعتقاد دارم انتقاد باید به جا و درست باشد. ما دومین تیمی هستیم که به جام جهانی راه پیدا کردیم و باید به جوانان خود افتخار کنیم. ما باید بتوانیم بازی‌های آبرومندانه و خوبی را در روسیه به نمایش بگذاریم. من نمی‌توانم بگویم که ما در گروه خودمان پرتغال را شکست می‌دهیم و یا در برابر اسپانیا و مراکش به برتری دست پیدا می‌کنیم بلکه می‌گویم باید سه بازی آبرومندانه و خوبی را به نمایش بگذاریم.

 

او افزود: بانوان ما نیز باید با حفظ کرامت انسانی و شئونات اسلامی به تایلند اعزام شوند تا بتوانند بهترین نتیجه ممکن را در این بازی‌ها کسب کنند. رسانه‌های ما متاسفانه از رسانه‌های خارجی خط می‌گیرند. رسانه‌هایی که حتی در برخی از آن‌ها خبرنگارش جرات ندارد اسم خود را بنویسد.

 

تاج گفت: ما در اولین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا در فوتبال بانوان به مقام قهرمانی دست پیدا کردیم. الان نیز سعی داریم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم و به توفیقات خوبی دست پیدا کنیم. ضمن این که امیدوارم تیم امید ما نیز بعد از ۴۴ سال بتواند به المپیک راه پیدا کند.

 

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به این که باید از منتقدان سازنده تشکر کرد خاطرنشان کرد: انتقادهایی قابل احترام هستند که بتوانند مسیر درستی را به مسوولان نشان دهند. اما متاسفانه عده‌ای از رسانه‌ها و از برخی سایت‌ها از ما سوال می‌پرسند که در جایگاه آن‌ها نیست.

 

تاج ادامه داد: ما ۱۳ میلیارد برای کمپ تیم ملی فوتبال هزینه کردیم و بهترین چمن را آماده کرده‌ایم که این کمپ در برج ۵ یا ۶ آماده افتتاح است. این کمپ یکی از بهترین کمپ‌های ماست که به‌زودی ساختمان فوتسال را نیز افتتاح خواهیم کرد. البته ۸۰ درصد ساختمان آماده شده است.

 

وی اظهار کرد: من امیدوارم بعد از سال‌ها در جام  ملت‌های آسیا نیز بتوانیم فینالیست شویم و به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم. البته قرعه‌کشی جام ملت‌هایی آسیا روز شنبه مشخص خواهد شد و بعد از قرعه‌کشی می‌توانیم بگوییم که آیا در گروه مرگ قرار داریم یا زندگی. هرچند من معتقدم ما در جام جهانی نیز در گروه مرگ قرار نداریم بلکه در گروه زندگی قرار داریم.

 

تاج افزود: بعد از جام جهانی ما بازی‌های آسیایی جاکارتا را پیش‌رو داریم که سرمربی تیم اعزامی (تیم ملی امید) به جاکارتا مشخص شده و به‌زودی اعلام خواهیم کرد.

 

او در پایان افزود: امیدوارم تیم ملی فوتسال بانوان در رویدادی که در بانکوک تایلند پیش‌رو خواهند داشت و با تیم‌های ازبکستان و ترکمنستان هم‌گروه هستند بتوانند عملکرد موفقی داشته باشند و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه