تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 13:04. سردار آزمون همچنان مورد توجه سایت های خارجی زبان است و آنها او را ستاره اصلی تیم ملی می دانند. به گزارش ایلنا، در فاصله 15 روز تا آغاز جام جهانی 2018 روسیه سایت ایندی فوت به بررسی تیمهای حاضر در این رقابت ها پرداخته است. آخرین تحلیل این سایت مرتبط با تیمهای گروه دوم است. جایی که تیم ملی ایران هم در آن حضور داشت. در توضیح آمده از این سایت برای تیم ملی ایران آمده است: " تیم ملی ایران با قدرت موفق شد راهی جام جهانی شود. آنها 4 سال قبل مقابل آرژان ...

تحلیل سایت ایندی فوت از تیم ملی ایران/ سردار، ستاره شد(عکس)

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 خرداد 1397 13:04


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تیم ملی ایران
سردار آزمون همچنان مورد توجه سایت های خارجی زبان است و آنها او را ستاره اصلی تیم ملی می دانند. 

به گزارش ایلنا، در فاصله 15 روز تا آغاز جام جهانی 2018 روسیه سایت ایندی فوت به بررسی تیمهای حاضر در این رقابت ها پرداخته است.

 

آخرین تحلیل این سایت مرتبط با تیمهای گروه دوم است. جایی که تیم ملی ایران هم در آن حضور داشت. در توضیح آمده از این سایت برای تیم ملی ایران آمده است: " تیم ملی ایران با قدرت موفق شد راهی جام جهانی شود. آنها 4 سال قبل مقابل آرژانتین نمایش فوق العاده ای داشتند و گل دقیقه پایانی مسی آنها را از پادآورد. ستاره تیم ملی ایران در روسیه سردار آزمون 22 ساله است که 22 گل به ثمر رسانده و در تیم روبین کازان توپ می زند. ایران بدون باخت به این رقابت ها رسید و برای اولین بار به صورت بک تو بک راهی جام جهانی شده است."

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تیم ملی ایران
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه